Yusufoncebe

Ankara Dershane Önerisi;
Ankara’da tahmini 1200 civarında dershane bulunmaktadır. Bu dershanelerin birçoğu TYT- AYT yani kurs programı vermektedir.

Ankara dersane önerisi dediğimizde ilk akla gelen kurum odtülüler eğitim kurumudur. Bunun en önemli nedeni ise disiplin illerimize bağlılık ve tutarlılıktır. Tutarlılık ifadesini, öğrencimiz bünyemize katılırken verdiğimiz sözleri o hedefine ulaşıp bizden ayrılana kadar yerine getirmek olarak açıklayabiliriz.
Kurumumuzun Ankara’da Kızılay, Eryaman,Sincan Batıkent,Keçiören bölgelerinde olmak üzere toplam 12 tane şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler yedinci sınıftan mezun gruplarına kadar kurs hizmeti vermektedir.

2010 yılında kurulan Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumları bu zamana dek yaklaşık 45.000 öğrenciye eğitim öğretim vermiştir. Gerek ortaöğretim gerekse lisans yerleştirme sınavlarında %90’ın üzerinde inanılması güç bir başarı grafiğine sahiptir.

ANKARA DERSHANE ÖNERISINDE NELERE DIKKAT EDILIR?

Öğrenci hedefi çok önemlidir: Tıp, mühendislik,mimarlık veya hukuk gibi yüksek puanla yerleşebileceğimiz bölümlere seçtiğimiz dershane bizi hangi yöntemlerle, haftada kaç saat ders vererek, ne kadar kaynak sunarak, kaç tane deneme ve tarama sınavı yaparak hazırlıyor bunun gibi birçok soruyu sorup, ince eleyip sık dokuyarak tercih yapmalıyız. Bunun için Ankara’da Dershane dediğimizde tüm bu soruların cevabını beklentilerimizin bile üzerinde karşılayan Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumları en doğru adresiniz olacaktır.

Dershane seçimi nasıl olmalıdır?

Dershane seçimi öncelikle anne ve babanın çocuğunu tanımasından başlar. Çocuğunuz ders çalışıyor mu, çocuğunuz eğitime duyarlı mı ,çocuğunuzun hedefi neresi veya temeldeki aksaklıkları ne durumda bunların hepsi çok önemlidir. Bu bilgiler ışığında dershane seçimini yapmak gereklidir. Mesela öğrenci evde ders çalışmıyor ama biraz disiplin ve kontrol altına alınırsa çalışma ve başarabilme potansiyeli olan bir öğrenci ise o öğrenciye farklı bir planlama yapılmalı.Tam tersi temeli çok sağlam çok fazla çalışabilen öğrenciye de tabii ki farklı bir planlama gerekmektedir. Bu nedenle velilerimizin öğrenciyi tanıması, öğrencinin eksik noktalarını bilmesi, karakterini tanıması çok önemlidir.

DERSHANE ÖNERİSİ

Öğrencilerin sınava hazırlanırken yaptıkları dershane ve okul seçimi onların geleceğini şekillendirecek en önemli kararlarındandır. Dershaneleri genelde dershane önerisi başlığı altında yorumlardan okuyarak seçeriz. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken kriterlerin başında, yazılan yorumların gerçeği ne kadar yansıtıp yansıtmadığıdır. Çoğu yorum gerçek kullanıcılar tarafından yapılmadığı için velileri ve öğrencileri yanlış yönlendirebiliyor ve öğrenciler de o yorumlara bakarak yanlış dershane seçiminde bulunabiliyorlar. Yazılan yorumlar tabii ki önemlidir ama bu yorumlara ilave olarak öğrencinin daha önceden o dershaneye giden kişilerden direkt dershane önerisi alması daha doğru olacaktır.

Konuşmayı Başlat
💬Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen ArayınHemen Fiyat Bilgisi Öğrenin