Ankara Dershane – Yusuf Öncebe Odtülüler

Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumları veli ve öğrenciler nezdinde Ankara’nın en iyi dershanesi olarak değerlendirilen eğitim kurumlarının başında gelmektedir. Dershanemizi

Ankara Dershane

 öğrencinizin eğitimi için en iyi seçenek yapan 5 özelliğimiz;

  1. Kaliteli Eğitim ve Kaynaklar

Dershanemiz, yüksek nitelikli öğretmenler ve çok çeşitli etütler ve müfredat dışı etkinlikler de dahil olmak üzere kaliteli eğitim ve kaynaklar sunmaktadır. Bu okullar aynı zamanda öğrencilerin akademik, sanatsal, sportif ve sosyal açıdan başarılı olmaya teşvik edildiği bir ortam sağlar. Türkiye’nin yanı sıra yurtdışındaki en iyi üniversitelerde eğitim almış son derece deneyimli eğitmenler sunuyoruz. Eğitmenlerimiz, öğrencilere ilgi çekici bir öğrenme deneyimi sunmak için kullandıkları çok sayıda bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca sınıflarımız öğrencilere kapsamlı bir öğrenme ortamı sağlamak için en son teknoloji ve kaynaklara sahiptir; eğitimin modern öğretim teknikleriyle güncel olmasını son derece önemsiyoruz.

  1. Kişisel İlgi

Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumları’nda butik eğitim modeli uygulandığından devlet okullarına nazaran daha küçük sınıflara sahiptir, bu da öğretmenlerin her öğrencinin ihtiyaçlarına daha fazla bireyselleştirilmiş ilgi göstermesini sağlar. Bu durumda uygun müdahalelerin hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleşmesi için öğrenme güçlüklerinin veya diğer özel ihtiyaçların erken tespit edilmesine yardımcı olabilir.

  1. Güvenlik ve Disiplin

Dershanemizde güvenlik ve disiplin politikaları katıdır, ancak akademik mükemmellik için çabalarken otorite figürlerine ve birbirlerine saygı göstermeyi öğretirken tüm öğrencilere karşı adildir; bu, halka açık ortamlarda sıklıkla görülen zorbalık veya akran baskısından arınmış güvenli bir öğrenme ortamı yaratmaya yardımcı olur. Dahası öğrencilerin öz disiplin kazanmasını sağlayan öğrenci koçluğu ve rehberlik hizmetlerimizle öğrencilere hem akademik hem de kişisel yaşamında faydalı olacak değerler kazandırıyoruz.

Sonuç olarak dershanemiz dikkatinizi dağıtacak hiçbir şey olmadan ders çalışmak için ideal olan huzurlu ve güvenli bir atmosfer sunmaktadır.

  1. Esnek Müfredat

Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumları olarak yalnızca standart testlere odaklanmak yerine, öğrencilerinin bireysel ilgi alanlarına göre uyarlanmış esnek müfredat ve etütler sunmaktayız. Bu da onlara, dış kaynaklardan gelen beklentiler veya gereksinimlerle sınırlı hissetmeden uygun ve başarılı akademik gelişim sağlamaktadır.

  1. Yüksek Beklentiler

Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumları olarak eğitmenlerimiz öğrencilerinden yüksek standartlar beklemektedir. Çünkü genç beyinleri üniversite düzeyinde derslerde başarıya hazırlamanın ne kadar önemli olduğunu anlamaktayız. Bu titiz beklentiler, her öğrencinin bugün toplumda başarılı yetişkinler olmak için gerekli bilgi ve becerilerle hazırlanmasını ve donatılmasını sağlamaktadır.

 

Umarız bu 5 özellik sizi Ankara’daki en iyi dershaneyi seçme konusunda Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumlarının neden ilk tercihiniz olması gerektiğine ikna etmiştir!

Çocuğunuzun geleceği için mevcut potansiyel eğitim seçeneklerini araştırırken Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumları’na mutlaka şans verin, gerçek başarıya kolayca ulaşın!

Yusufoncebe 733x1024Ankara Dershaneler

İş imkânlarının çok olduğu, üniversitelerin en iyi eğitimi sunduğu Türkiye’nin başkenti Ankara, dershaneleri açısından da oldukça zengin ve iyi bir eğitime sahip kurumlarının barındıran bir şehirdir. Dershane, Ankara’daki velilerin çocukları için yükseköğrenim öncesi tercih ettikleri bir eğitim kurumudur. Bu nedenle buradaki veliler Ankara’da en uygun dershaneleri veya Ankara’daki en iyi eğitimi veren dershaneleri araştırmaktadır.

Araştırmaları sonucunda tabi ki de karşılarına çıkan ilk kurum Odtülüler Dershanesi’dir. Fakat yine kafanızdaki bazı soru işaretlerine cevap vermemiz gerekmektedir. Bu sorulardan biri, bir dershanenin en iyi olması için hangi kriterlere sahip olup olmamasıdır.

Dershaneler bir şehrin gençlerinin önünü açan anahtar gibidir. Bu nedenle şehirlerin popülasyonundaki okuryazarlık oranının artmasına katkı sağlayacak bu kurumlara yatırımlar ve destekler oldukça önemlidir. Odtülüler Dershanesi de şehrin eğitim düzeyini yükselten katkılar yapmaktadır. Bu nedenle kurumların en seçkin olanlarından biri olan dershane Ankara okuryazarlık çizelgesine katkı sağlayacak düzeydedir.

Dershane Ankara’da eğitimi güçlendiren bir kurumdur. Bazı dershaneler bu denetimlerden zayıf not alsa da Odtülüler Dershanesi daima en doğru koşullarda Ankara’ya yakışır düzeyde eğitimler vererek daima alanında en iyi olmaya devam ediyor. Dershane Ankara’nın en çalışkan, en deneyimli ve en alanında uzman eğitmenlerle çalışmalıdır. Aksi halde bu kuruma gelen öğrenciler yaşadıkları zorlukları veya başarısızlıkları çevresine yayar ve bu da dershanelerin en istemediği şeyler arasındadır.

Odtülüler Dershanesi eğitim kalitesi konusunda öğrencileri ve velileri memnun edebilmektedir. Dershane Ankara’daki seçkin eğitim kurumları arasındadır. Öğretmen kadrosunun öğrencilerle olan pozitif iletişimi son derece faydalı olmaktadır. Velilerle kurulan iletişim ve öğrencilerin gelişimi hakkında bilgi aktarımı da velileri memnun eden detaylardan biridir.

Ankara’daki öğrencilerin gelecekleri için doğru bir dershane seçmeleri gerekir. Doğru dershane Ankara’da rahatlıkla bulunabilir. Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olmasından dolayı birçok alternatif mevcuttur. Alternatifler arasında Odtülüler Dershanesi öne çıkmaktadır. Seçilecek olan dershanenin eğitim ve eğitimci kalitesi detaylı bir şekilde araştırılmalıdır.

Ankara Dershane Listesi 1024x1024
Ankara Dershane Listesi
Yusuf Öncebe Odtülüler

Ankara Dershane Listesi

Ankara dershane listesi arasından seçim yapılırken bazı konuların araştırılması gerekir. Çünkü; öğrencilerin avantajına olacak en ufak ayrıntılar bile sınavda başarı olma ihtimalini arttıracaktır. Özellikle bir sorunun bile önemli olduğu YKS, TYT, AYT gibi sınavlarda bu tür ince farklar mutlaka göz önüne alınmalıdır. Peki, Ankara dershane listesi nasıl hazırlanmalı ve neye göre seçim yapılmalıdır?

Öğrenciler için Ankara dershane listesi hazırlarken ilk olarak ulaşımı kolay bölgelerdeki dershanelerin belirlenmesi gerekir. Her ne kadar göz ardı edilebilse de mesafe ve ulaşım bu tür kurslardan yüksek verim almak için önemlidir. Özellikle Ankara gibi büyük şehirlerde ulaşım konusuna çok daha fazla dikkat edilmelidir. Örneğin; toplu taşıma kullanacak öğrenciler için dershanenin en fazla bir araç ile ulaşılabilecek, ev veya okula göre merkez olarak kabul edilebilecek noktalarda olması gerekir. Kızılay bu konuda oldukça avantajlıdır. Şehrin birçok noktasından ulaşım, tek vesait ile sağlanabilmektedir.

Odtülüler Dershanesi Yorumlarını İnceleyin

Yusuf Öncebe Odtülüler

En İyi Ankara Dershane Listesi

Konuma göre Ankara dershane listesi oluşturduktan sonra kurumların eğitim kalitesi, eğitimci kadrosu, öğrencilere ne gibi avantajlar sağladığı gibi detaylar araştırılmalıdır. Ek olarak, internette geçmiş dönemde dershanede eğitim almış öğrencilerin yorumları incelenmelidir. Sadece olumlu yorumlara bakılarak karar vermek doğru olmasa da bu tür iyi geri dönüşler alan dershanelerin belli bir standardın üzerinde olduğu söylenebilir.

Ankara dershane listesi arasından seçim yapılırken bazı konuların araştırılması gerekir. Çünkü; öğrencilerin avantajına olacak en ufak ayrıntılar bile sınavda başarı olma ihtimalini arttıracaktır. Özellikle bir sorunun bile önemli olduğu YKS, TYT, AYT gibi sınavlarda bu tür ince farklar mutlaka göz önüne alınmalıdır. Peki, Ankara dershane listesi nasıl hazırlanmalı ve neye göre seçim yapılmalıdır?

Öğrenciler için Ankara dershane listesi hazırlarken ilk olarak ulaşımı kolay bölgelerdeki dershanelerin belirlenmesi gerekir. Her ne kadar göz ardı edilebilse de mesafe ve ulaşım bu tür kurslardan yüksek verim almak için önemlidir. Özellikle Ankara gibi büyük şehirlerde ulaşım konusuna çok daha fazla dikkat edilmelidir. Örneğin; toplu taşıma kullanacak öğrenciler için dershanenin en fazla bir araç ile ulaşılabilecek, ev veya okula göre merkez olarak kabul edilebilecek noktalarda olması gerekir. Kızılay bu konuda oldukça avantajlıdır. Şehrin birçok noktasından ulaşım, tek vesait ile sağlanabilmektedir. En İyi Dershane Listesini İnceleyin.

Yusuf Öncebe Odtülüler

Ankara Eşit Ağırlık Dershaneleri

Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin sınava gireceği alanda yeterli eğitim alması oldukça önemlidir. Eşit ağırlık dershaneleri olarak Türkçe Matematik tercihi yapacak öğrencilerimize bu alana yoğunlaşmış bir eğitim uyguluyoruz. Ancak alan içi dersler kadar öğrencilerin özellikle TYT için tüm derslere odaklanan bir eğitim alması şarttır. TYT AYT sınavları öğrencileri belirli bir sıralamaya dizer. Öğrenciler sıralamalar ışığında üniversite tercihi yaparak istediği bölüme yerleşir. Üniversite sınavı için eşit ağırlık alanından hazırlanan öğrencilerin aynı zamanda Fen Bilimleri alanında da gereken eğitimi alması önemlidir. Öğrencinin sınavda çözeceği tek bir soru bile onu rakiplerinden binlerce sıra üste taşır. Özellikle eşit ağırlıkta sıralamada belirleyici olan sayısal dersler olmaktadır. Öğrencinin Matematik ve Geometri konusunda yeterliliği öğrencinin sınav sonucunda epey belirleyicidir. Ancak Fen dersleri konusunda da öğrencinin temel bilgileri öğrenerek yerleştirme puanı konusunda tatmin edici sonuçlar alması mümkündür.

En İyi Üniversite Hazırlık Dershaneleri

En iyi üniversite hazırlık dershaneleri olarak sınav müfredatı ve sınava yakın kamp  süreciyle eğitim veriyoruz. Bu süreçte öğrencilerimiz branş öğretmenlerinden anlamadıkları konular veya yapamadıkları konularla alakalı birebir eğitim alma imkanı vardır. Öğrencinin sınava teoride hazırlığı kadar özellikle sınav anında oluşacak heyecanı verimli şekilde kullanmayı öğrenmesi gerekir.

Çocuğumuz için veya kendimiz için dershane arayışına girdiğimizde yakın çevremizin bizlere Ankara dershane listesi başlıklı bir web sayfası açtığını veya bu konuda daha önce yazmış olduğu bir metni, kâğıdı göstermeye çalığına şahit olmuşuzdur. Bu tarz listelemeler genellikle öznel yargılardan meydana geldiği için pek güven vermese de dershane arayışındaki kişinin aklında birtakım şeylerin bir düşünce yapısının oluşmasına yardımcı olabilmektedir.

Ankara’da yaşayan her ebeveyn ve aile Ankara dershane listelerini, bu listelerdeki dershane sayılarını, listenin en üstünde yer alan en iyi dershaneyi hep merak etmiştir. Ankara dershane listeleri bu nedenle sürekli araştırma konusu olmuştur. Bu tarz listeleri oluşturan kişiler genellikle listenin birinci sırasında yer alan dershanenin reklam ajansıdır. Ankara dershane listesi hazırlanabilecek bir il değildir. Dershane sayısının bolluğu bu tarz bilgi kirliliğini beraberinde getirir.

Ankara dershane listesi hazırlanırken bazı kriterler göz önünde bulundurulmalıdır. Ankara dershane listesinin en başına yazılacak dershanenin en bariz özelliği bir yılda en çok dereceye giren öğrenci yetiştirip yetiştirmediğidir. Ankara dershane listesinin başını çeken dershanenin diğer bir özelliği ise öğretmen kadrosunda eğitmenlerin mesleki kariyerleridir.

Öğretmen kadrosundaki eğitmenlerin daha önce okumuş oldukları üniversite veya çalışmış olduğu kurumlar iyice araştırmalı çocuğumuzun deneyimli profesyonel eğitmenlerle çalışmasına yardımcı olabiliriz. Ankara dershane listesi oluştururken sıralamayı en aza indirgemeli ve listenin sonuna yazdığımız dershaneye de bir şans vererek oranın velisi ile de görüşebiliriz.

Ankara dershane listesi yapılırken Odtülüler Dershanesi adını çokca duyacağınız aşikâr siz araştırmaya daima Odtülüler Dershanesiyle başlayacaksınız. Çünkü Ankara Dershane Listesi adı altında yapılan birçok araştırmalarda listenin en başında daima Odtülüler Dershanesi olacaktır. Bu nedenle araştırmaya burada başlayacağınız için ilk Odtülüler Dershanesine giderek buranın müdürüyle hocalarıyla birebir görüşseniz daha iyi olacaktır.

Bir dershane adından söz ettirmek için farklı reklam planlaması yapmamalıdır. Dershanelere verilen puanlama veya popülerlik öğrencilerin mevcut durumu ders çalışırken konu veya ders hakkında ne kadar ilerleyip ilerlemediğidir. Her öğrenci beraberinde başka bir öğrenciyi getirir bu da dershanenin popülerliğini arttırmaktadır.

 

Dershaneler, öğrenciyi üniversiteye hazırlayan temel eğitim üzerinde duran kurumlardır. Öğrenci lisedeyken veya lise zamanında dershaneye kaydolarak lisede öğrendiği konuların tam pekiştirir veya daha iyi ders kazanımları elde edilebilir. Ankara dershane önerisi yapılırken ailelerin daima tereddütte kaldığı illerden birisidir.

Ankara’da yaşayan aileler genellikle dershane seçimi konusunda arada kalabilirler. Gerek semtlerde gerek ilçelerde dershanelerin bolluğu bu konuda velilerin zorlanmasına neden olur. Ankara’da en iyi dershaneyi bulmak bu nedenle oldukça zordur. Ankara’da dershane önerisi yapan birçok kişiyle karşılaşırız. Dershane önerisi yapan kişiler genellikle çocuklarımızın okuduğu okullarda bulunan öğretmenler veya üniversiteden yeni mezun olmuş öğrencilerdir.

Ankara dershane önerisi için daha önce ilgili dershaneyi deneyimlemiş kişilerden bilgi almak faydalıdır. Kullanıcı deneyimi oldukça önemlidir. Özellikle başarıya ulaşmış öğrencilerin eğitim aldığı dershaneler araştırılmalıdır. Bu noktada Ankara dershane önerisi olarak Odtülüler Dershanesi ön plana çıkmaktadır. Odtülüler Dershanesi, Ankara’nın en başarılı dershaneleri arasında yer almaktadır.

Ankara’da dershane önerisi yapılırken genel manada insanlar sınav birincilerinin bulunduğu veya her yıl dereceye girebilen öğrencileri bünyesinde barındırmış dershaneleri önermektedir. Bu dershanelerden birisi de Odtülüler Dershanesi’dir. Gerek kaliteli eğitimi, gerek alanında başarılı kaliteli eğitmenleriyle Ankara’da dershane önerisi yapılabilecek yerlerden birisidir.

Dershane önerisi yapılırken öncelikle bu öneriyi bize sunan kişiyi tartmamız gerekiyor. Karşımızdaki kişi bu dershaneden nasıl bir yarar gördü? Orda eğitim alan çocuğu var mı? Veya kendisi bu dershane sayesinde bir yerlere gelebildi mi? Öncelikle bu tarz soruların cevabının araştırılması gereklidir.

Öneride bulunan kişinin bahsettiği dershaneye giderek orada bu kişi ile alakalı bilgiler edinebilir. Bahsettiği yerde eğitim gördüyse veya çocuğu burada eğitim görerek birtakım başarılar elde ettiyse o dershaneye ciddi anlamda güvenebilirsiniz.

Dershanelerin reklamı kendi bünyesinde eğitim görerek bir şeyler başarabilen öğrencilerdir. Bu nedenle dershane önerisi alırken ve en iyi dershaneleri araştırırken başarı oranına çok dikkat edilmelidir. Fiyat, lokasyon, öğretmen kadrosu gibi birçok detay da elbette çok önemlidir. Bu detayların tümünü bir arada bulmak gerekir. Odtülüler Dershanesi bu noktada hem öğrencilere hem de velilere önemli imkânlar sunmaktadır.

 

1 Ankara Dershane

Ankara dershane, Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumları olarak Okullarımızda ve Kurslarımızda sınav öğrencisi yetiştiriyoruz. Sınav yolculuğunda gerekli olan sağlam bir ekip, akademik düzeyde ve kendini sevdiren çok iyi hocalar ve en önemlisi ders çalışma alışkanlığının kazandırılması. İşte bu mantalite arı gibi durmaksızın çalışan kurumsal bir aile.

Öncelikle gelen öğrencilerin karakter analizinin yapılarak uygulanabilecek modül seçimleri öğrenciye özel yapılacak programlar için değerlendirilir. Sonrasında eğitim danışmanları ve rehber hocaları öğrencinin 24 saatinin planlar. Yapılan plan sabah öğrencinin 05:30 kalkmasına yöneliktir. Ancak daha öncesinde öğrencinin böyle bir ders çalışma alışkanlığı yoksa bu NLP yöntemleri ve bilinçaltı uygulaması ve sabah zinciri ile 7, 21 ve 40 gün şeklinde yapılan uygulamalar olarak öğrenciye kazandırılır. İnsan yaşamı alışkanlıklardan ibarettir. Klinik Psikoloji davranış şekillerini değiştirme de bu grafiği uygular. 7 günde vücut direncini kırmaya başlar, 21 günde eski alışkanlık yeni alışkanlığa hoppp yerini devreder. 40 günde de bu iş tamamlanmıştır. Benim çocuğum kalkmaz yapamaz diyerek lütfen öğrencinize kötülük yapmayın. Zira bilimsel olarak bu yöntem sürekli ve düzenli uygulanırsa mutlaka tutacaktır. Yeter ki, öğrencimiz istesin ve başlasın. Deneyeceğim diyerek işe başlamak dahi umut vericidir. Sabah 2 saatlik çalışılan ders gün ortasında 4 saate bedeldir. Görsel hafıza tam açık ve zihin tertemiz almaya açıktır. Gün ortasında okul programı ve akşam fırın çalışması tekrar programı ile ödevlerin tamamlanması yapılır. Saat 23:00 yatış saati olarak nettir. Çünkü saat 23:00 ve 02:00 arası uyku dalgalarının en kaliteli hali alınmış olur. Aziz Sancar söylemiyle saatlerinizi sabah kalkmaya değil akşam yatmaya kurun, der.

2 Ankara Dershane Önerisi

Ankara dershane önerisinde en önemli kısım ‘Uyanan ev modelidir’. Velilerimiz destek verdiğinde öğrencinin sabah kalkma uyumu çok daha rahat sağlanacaktır. Günlük tekrar ve haftalık tekrarlar ise “sana özel zaman dilimi” uygulaması ile rehber hocaları tarafından koçluk programında yapılan uygulamalar arasındadır. “3 T” kuralı dediğimiz Takip, takip, takip… kurumumuz uzman kadrosu ile yapılmaktadır. Öğrenciyi bu süreçte sürekli takipte kalıp daha net söylemle kendi haline bırakmıyoruz. Biliyoruz ki, disiplin başarının anahtarıdır: Disiplinli bir ders çalışma alışkanlığı sağlam ve planlı bir yaşam şekline dönüşecektir.

3 Ankara'da En İyi Dershane

Ankara'da en iyi dershane Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumlarıdır. Kurumumuz için disiplinli ders çalışma alışkanlığı çok önemlidir. Tabi ki öğrencinin ödevinin yapılıp yapılmadığı da kontrol altına alınır.  İnsan psikolojisinde hepimiz kontrol olmadan sorumlulukları yerine getirmekte zorlanırız. Ama birileri bizi kontrol etmedikçe ödevlerimizi yapmak sorumluluğumuzu ihmal edebiliriz. Dolayısıyla kontrol çalışma düzenini kontrol atına alacaktır. Aynı eğitim bilinciyle öğrenciyi sürekli takip ediyoruz. Tercih dönemine kadar her noktada öğrencimizin yanında olmaktayız. Aynı zamanda tüm bu yapılanları düzenli olarak haftalık velilerimize telefon açarak aktarmaktayız. En kıymetli hazinenizi evlatlarınızı bize emanet ettiğinizde üzerine eğitim gibi önemli bir yolculuk eklenince sorumluluğumuz artmakta ve eğitim bilimciler olarak sınav sürecinde öğrencimize hem psikolojik hem kariyer danışmanlığı vermekteyiz. Z kuşağının en güzel yönü öğrenciye her yönüyle anlattığınızda evet hocam size ihtiyacım var demektedir. Kontrol olmaz ise çalışmayacağını bildiği için bize ihtiyaç duymaktadır. Evet yine yeniden disiplin başarının altın anahtarıdır ve sınav sonucunda kazanacağımız mesleğimiz ve çocuklarımızın kazanacağı kimlikleri hayatlarını değiştirecektir. Öğrenci, veli ve kurum üçlüsü ile yola devam edeceğiz. Ebeveyn olarak birlikte bizimle hareket ederseniz evlatlarımız fayda görecektir. Önemli olan üzüm yemek değil mi? Ortak paydamız başarmak, bu bilinçle hep bir elden yapılan yaşam programımız 24 saati 26 saate çekebilmek. Sabah çalışma disiplini bunun için bir yöntem. Çok çalışmak evet çok yorulmak ama emeğimizin karşılığında yaşamımızı kendi kendimize hediye etmek. Unutma sevgili öğrencim hayatını sadece sen kurtarabilirsin. Ancak doğru ellerde yönlendirilmen çok önemli. Profesyonel bir yüzücü gibi kulakları ve gözleri kapatarak daldığımızda hedefe kadar ilerlemek. Elbette düşecek ve kalkacağız. Taşlı bir yolda hep birlikte yürüyeceğiz ve öğrencimize destek olacağız. Önemli olan bu süreçte sürekli düşen motivasyon için destek verilmesidir. Koçluk sisteminde bu konu da da ful destek bizden… Yine Aziz Sancar sözü ile “Bizi birbirimizden ayıran zekâmız değil, çalışma alışkanlığımız.” Çalışmak, çalışmak, çalışmak…

Konuşmayı Başlat
💬Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Fiyat Bilgisi Öğrenin