Ankara Dershane Fiyatları 2023 Güncel


Dershane Fiyatlari 1024x717
Ankara Dershane Fiyatları 2023 Güncel Liste

Dershane Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Farklı dershanelerin fiyatları dershanelerin konumuna, sunduğu hizmete ve köklü bir eğitim kurumunda eğitim verilmesine göre değişir. Bu sebeple de kesin şekilde dershanelerin net bir tek fiyatı olmasından söz edilemez.

Ankara Dershane Fiyatları  2023 

Eğitimde kalite denildiğinde akla gelen kurumlar arasında butik dershaneler ilk sıralara yerleşmeye başladı. Butik dershanelerde sunulan eğitimin ve bu eğitimi sunan tecrübeli öğretmenlerin bulunduğu kurumlara ulaşabilirsiniz.

Ankara butik dershane fiyatları bakımından inceleme yaptığınızda karşınıza Odtülüler Yusuf Öncebe Dershanesi çıkacaktır. Bu dershane eğitim kadrosu ve öğrenci sayısı az sınıfları ile başarılı sonuçlara ulaşmak üzere çalışmalarını yürütüyor.

Ankara Dershane Fiyatları35.000 TL - 45.000 TL Arası
Kızılay Dershane Fiyatları 30.000 TL - 35.000 TL Arası​
Eryaman - Sincan Dershane Fiyatları30.000 TL - 45.000 TL Arası
Batıkent Dershane Fiyatları 42.000 TL - 45.000 TL Arası​

Kızılay Dershaneleri Ortalama Olarak 35.000 TL [otuz beş bin ]  Civarındadır.
Eryaman Ve Batıkent Dershane Fiyatları 42.000 TL İle 45.000 TL [ Kırk İki Bin TL ile Kırk Beş Bin TL ] Arasındadır.
Sincan ve Keçiören Dershaneleri Ortalama  Olarak 30.000 TL İle 35.000 TL [Otuz Bin TL ile Otuz Beş Bin TL ] Arasındadır.


Kimi dershaneler nitelikli eğitim vererek uzun süreli deneyimi olan öğretmenler ile iş yaptığından dolayı daha yüksek ücret talep edebilir ve buna uygun şekilde de nitelikli eğitim vermeyi önemser.

Ankara Dershane fiyatları verilen eğitime, öğretmenlerin niteliğine, dershanenin konumuna, fiziksel görünümüne ve daha pek çok etkene göre değişim gösterebilir. Genellikle 12.000 TL – 45.000 TL arasında değişebilen dershane fiyatlarında en belirleyici olan özellik, dershanenin konumu ve verdiği eğitimin niteliğidir.

Kimi zaman sadece ders veren ve ek ders yapmayan, soru çözümü yapmayan ya da daha az süreli şekilde ders veren eğitim kurumlarında fiyatlar daha uygun olabilir. Ankara dershane fiyatları da genel olarak birbirine yakın olacak şekilde belirlenir ve buna uygun şekilde eğitim verirler.

Ankara Dershane Fiyatları Hakkında

YKS ve LGS sınavlarına hazırlanan öğrenciler, mezunlar ya da öğrenim düzeyi ve kimi zaman dershanelerin kendi düzenlediği burs sınavları bu fiyatlarda değişimlere neden olabilir. Öğrencinin liseye geçecek olması, fiyat üzerinde belirleyici olabilir. Aynı zamanda üniversiteye hazırlanan öğrenciler için olan dershaneler ve mezunlar için olanlar lise dershanelerinden daha pahalı şekilde fiyatlandırılabilir.

Ankara dershane fiyatları üzerindeki en belirleyici etkenlerden biri olan kurumun adı, köklü bir kurum olduğunu işaret ettiğinden ve bilindiğinden dolayı daha yüksek fiyatlı şekilde öğrencinin dershaneye kayıt olmasını isteyebilir. Bu durumda da hizmetini fiyata yönelik şekilde sunar. Örneğin daha nitelikli şekilde eğitim vermek ve öğrencilerin daha iyi olması için devamlı olarak soru çözüm etütleri yapar, ders anlatımlarında farklı kaynakların kullanımına özen gösterir ya da deneme sınavlarından sonra çözülemeyen soruların cevaplandırmasını yaparak öğrencilerin her konuyu daha iyi almasına yardımcı olur.

Dilerseniz siz de Ankara dershane fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Odtülüler Yusuf Öncebe Dershanesi’ni arayarak ya da dershaneyi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilir, güncel fiyatlarını net şekilde öğrenebilirsiniz.

Kaynak Odtülüler Dershanesi  

Ankara Dershane FiyatlarıButik Dershane Fiyatları 2023 Kayıt Dönemi

Maksimum 12 – 16 kişilik sınıflarda eğitim veren dershaneler, butik dershanelerdir. Bu dershaneler az öğrenci ile ders işlediği için öğrencilerin anlamadıkları noktaya değinme imkanları daha fazla olur ve öğrencilerin odaklanma olanağı da bu sayede artar. Bu nedenle de butik dershane ücretleri klasik dershanelere göre daha fazla olabilir.

Butik dershane fiyatları farklı etkenlere göre değişiklik gösterebilir. Bu dershaneler daha az kişi ile daha etkili eğitim vermeyi amaçladığı için diğer dershanelere göre daha az öğrenci kabul eder ve aynı zamanda öğrenciler ile daha fazla ilgilenilmesine özen gösterir. Bundan dolayı da butik dershane fiyatları klasik dershanelere göre daha fazla olabilir.

Butik Dershane Fiyatları Ne Kadar?

Butik dershanelerin konumuna, verdiği eğitime, öğretmenlerin dershane içerisindeki ve eğitim alanındaki deneyimine, dershanenin prestijine göre farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Çoğu zaman butik dershane fiyatları değişim gösterir. Bu fiyatlar dershanelerin sunduğu imkanlara göre değişebileceği gibi aynı zamanda dershane içerisindeki farklı koşullara göre de değişim gösterebilir.

Örneğin dershane içerisinde yer alan etkinlikler, öğretmenlerin birebir ders vermesi, soru çözümlerinin ve deneme sınavlarının yapılması ve bunların değerlendirilmesi gibi farklı pek çok durum bunları etkileyebileceği gibi bu dershanenin nerede bulunduğu, fiziksel koşullarının yeterli ve yeni olması gibi durumlar da butik dershane fiyatları üzerinde etkilidir.

Dershanelerin öğrenciler ile birebir şekilde ilgilenmesi, sınıfların daha az kişiye sahip olması, öğretmenler öğrenciler ile birebir şekilde etkileşim halinde olabilmesi ve öğrencilerin derslerle ilgili her durumunun takip edilebilmesi, eksik konularının öğretmenler tarafından bilinebilmesi gibi koşullar söz konusu olduğunda butik dershaneler çok daha mantıklı hale gelir. Öğrenciler butik dershaneler aracılığı ile birebir dersler alıyormuş gibi özel şekilde dersler konusunda ilgi görebilir ve öğreneceği konuları daha verimli şekilde anlayabilir.

Butik dershane fiyatları farklı etkenlere göre değişebildiği gibi şehirlere göre de değişim gösterebilir. Büyükşehirlerde butik dershane fiyatları diğer şehirlere göre daha yüksek olabilir. Yine de dershanelerin yapmış olduğu burs sınavları ile bu fiyatların düşmesi de söz konusu hale gelir. Siz de detaylı şekilde bilgi almak, fiyatları güncel şekilde öğrenmek isterseniz butik dershaneler ile görüşerek fiyatlarını öğrenebilir ve dershanenin sunduğu eğitim olanakları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara Dershane Ücretleri Güncel Listesi

Eğitim kurumlarının kendi içerisinde farklılıkları bulunmaktadır. Eğitim kurumlarının genel amacı bulunur. Genel amacın yanı sıra özel amaçları da vardır. Özel amaçlar: kurumun prestiji, öğrencilerin yapısı, eğitmenlerin yapısı, öğrencilerin eğitim öğretimDershanesecimi 300x254 görme şekilleri, teknolojik ilerlemelere ayak uydurması gibi konuları içerir.

Eğitim kurumlarına belirli bir ücret karşılığında öğrencinizin sınava hazırlık sürecine katkı sağlamalarını bekleyebilirsiniz.

Eğitim kurumlarının genel ve özel amaçları, prestijlerinin farklı olması sebebiyle ücretlerde de farklılık oluşmasına sebep olur. Veli ve öğrencilere sunulan hizmetin kalitesi ve güvencesi değişiklik göstermektedir. Kurumun vizyon ve misyonu önemli bir etkendir. Bunları dikkate alarak Ankara dershane ücretleri hakkında gerekli bilgileri aşağıda verilen yazıda bulabilirsiniz.

 • Büyük şehirler arasında bir kıyaslama yapılırsa Ankara dershane ücretleri daha uygundur denebilir. Büyükşehir olmasından dolayı çeşitli ve farklı kurumlar bulunmaktadır.
 • Öğrencinin hazırlandığı sınava göre fiyatlar farklılaşıyor. Ankara dershane ücretlerinin belirlenmesinde öğrencinin hangi grupta eğitim göreceğinin etkisi vardır.
 • LGS sınavına hazırlanan öğrenci grubu ile YKS sınavına hazırlanan öğrenci grupları arasında ücret farklılığı vardır. Ayrıca YKS sınavına hazırlanan ve mezun öğrenci grupları arasında da ücret değişikliği bulunmaktadır.
 • Eğitim kurumunun en önemli ve temel görevlerinden birisi, öğrencilerin kişisel yeterliliklerine ve farklılıklarına uygun bir süreci belirlemektir. Bu süreci belirlerken adım adım ve plan oluşturarak ilerlenmesi gerekir.
 • Öğrencilerin bireysel farklılıkları her koşulda göz önünde bulundurulmalıdır. Her öğrencinin öğrenme kapasitesi farklıdır. Öğrenme biçimleri ve metotları farklıdır.
 • Eğitimcilerin görevi ise her öğrencinin yeterliliğini ve öğrenme biçimlerini belirlemektir. Bunu belirledikten sonra planlı bir eğitim yapılabilir.
 • Eğitim planlı olmasındaki amaç ise düzen ve istikrardır. Her öğrenci plandan hoşlanmaz ama her öğrenci düzen ve istikrarlı çalışma sonucunda meslek hayatına atılabilir.
 • Eğitim kurumunu ve eğitimcilerin amacı, öğrenciyi meslek hayatına atılması için gerekli olan sınava hazırlamaktır.
 • Dershanelerin rehberlik servisi çok önemli bir yere sahiptir. Rehberlik servisi, gerektiği her zaman öğrenci ve veli ile iletişim halinde olmalıdır. Yapılan planlamalarda öğrencinin yanı sıra velilerin de haberdar olması gerekir. Veliler sürecin görünmez ama önemli bir parçasıdır.

Ankara dershane fiyatları araştırılırken bu detaylara dikkat edilmesi gerekir. Sadece ücret açısından değerlendirme yapılmamalıdır. Ankara dershane ücretleri çok geniş bir yelpazede değişkenlik gösterir. Bu nedenle Odtülüler Dershanesi gibi eğitim kalitesi yüksek dershaneler seçilmelidir.

Yusuf Öncebe OdtülülerDershane Fiyatları Yıllık mı? Aylık mı?

Dershane Fiyatları İlk Aşamada Konum ve Eğitim Kalitesine  Göre Değişmektedir. Ortalama Dershane Fiyatları Otuz Bin TL İle Otuz Beş Bin TL Arasındadır. Bu Ücreti Kurumlar Taksit Halinde veya Peşin Olarak Almaktadır. Kurum ile Yaptığınız Görüşmede Ödeme Şeklini Aylık mı Yıllık mı Olacağını Belirleyebilirsiniz.

Yusuf Öncebe Kursları

Dershane Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz? 2023-2024

Akademik çalışmalar için bir dershane seçerken; eğitmen uzmanlığı, öğrenme ortamı kalitesi, ders materyallerinin mevcudiyetinin yanı sıra çevrimiçi kaynaklar veya gerekirse ek özel ders seçenekleri gibi katma değerli hizmetler de dahil olmak üzere çeşitli temel faktörlerin göz önünde bulundurulması şiddetle önerilmektedir.

Bu kriterler göz önünde bulundurulduğunda, dershanemizin hayatınızın bu aşamasındaki çalışmalarınız sırasında mümkün olan en iyi deneyimi sağlayacağından eminiz.

Akademik hedeflerinize ulaşmanız için sizinle birlikte yürümeyi dört gözle bekliyoruz!

Dershaneler Ankara ili içerisinde benzer eğitim teknikleri uygulayarak öğrencilerin yetkinliklerini ve ders içi başarılarını arttırmayı hedefler. Verimli şekilde ders çalışabilme olanağı sağlamak adına öğrenciler de ek derslere ve soru çözüm saatlerine katılabilir. Aynı zamanda öğrencilerin ders başarı durumları göz önüne alındığında deneme sınavları sayesinde farklı konulardaki başarı oranları gözle görülebilir hale gelir.

Siz de çocuğunuzun daha verimli şekilde ders çalışmasını, bilmediği konuları rahat şekilde öğrenebilmesini istiyorsanız dershaneler Ankara’da verimli bir eğitim sunarak derslere ek olarak farklı etkinlikler de sağladığından çocuğunuzu dershaneleri araştırarak eğitim niteliğine yönelik şekilde bir tercih yapabilirsiniz.

Farklı pek çok dershane seçeneğini bulabileceğiniz Ankara’da pek çok farklı dershane seçeneği olduğundan dolayı verimli ve ders çalışma konusunda destek sağlayan dershaneleri bulabilmek de aslında son derece kolaydır. Farklı çalışma metotlarını kullanan dershaneler Ankara ilinde yoğun şekilde bulunduğundan dolayı hepsi farklı eğitim biçimlerini tercih ederek en kaliteli hizmeti sağlamak adına yardımcı olmak için çalışır. Ankara ilindeki dershanelere göz atarak verimli şekilde eğitim sağlayan bir dershane bulmak oldukça kolay olabilmektedir.

Ankara’daki dershanelerin farklı eğitim biçimleri olabileceği gibi genel anlamda konu anlatım dersleri sonrasında soru çözümü dersleri ile anlatılan konuların pekiştirilmesi adına çalışmalar gerçekleştirir. Bu nedenle de genel hatları ile dershaneler Ankara ili içerisinde benzer eğitim tekniklerini kullanır. Konu anlatım derslerinin daha akılda kalıcı olması adına dershaneler Ankara ili içerisinde deneme sınavları yapar, öğrencilerin başarı durumlarının görülebilmesi adına bu sınavların değerlendirmelerini de ders içerisinde sağlayarak anlaşılmayan konular hakkında ek ders verir.

Öğrencilerin verimli şekilde dersleri anlayabilmesi adına gerçekleştirdikleri çalışmalardan biri de ek dersler ve soru çözüm saatleridir. Bu sayede öğrenciler ek derslerde anlayamadıkları konuları öğrenebilir. Buna ek olarak çözemedikleri ya da çözerken zorlandıkları soruları birebir şekilde öğretmenlerine danışabilir.

Deneme sınavları sayesinde dershaneler Ankara ilindeki öğrencilerin notlarını yükseltmesine olanak tanır çünkü deneme sınavlarında öğrencilerin hangi konuları yapamadığı, hangi konulara çalışması gerektiği net şekilde görülebilir. Öğretmenler de buna yönelik şekilde derslerde öğrencilerin başarısız oldukları konulara ağırlık verir.

Son zamanlarda eğitim dünyasında çok fazla kullanılmaya başlayan butik dershane çok özel bir eğitim sisteminin adı olarak yerleşmiş durumdadır. Butik dershane az sayıda öğrenci ile birebir ilgilenme sistemi olarak düşünülebilir. Öğrencilerin aynı dersi algılama ve anlama süreleri farklılık göstermektedir. Bu sebeple öğrencilere konuların anlatılmasının yanında anlamasını kolaylaştıracak çalışmalar yaptırılması gerekir.

Butik dershaneler öğrencilere bu fırsatları sunuyor. Öğrenci sayısı 3 ile 12 arasında değişebilen butik dershane sisteminde öğrencilere çok daha fazla vakit ayrılabilmektedir. Ankara butik dershane fiyatları incelenerek bu fiyat seçenekleri arasından size en uygun olan fiyatlı butik dershaneyi seçebilirsiniz.

Ankara’da yerleşmiş olan butik dershane sistemini uygulayan çok sayıda kurum bulunmaktadır. Bu dershaneler arasında öğrenci sayısından uygulanan sisteme kadar birçok farklılık bulunuyor. Bu farklılıklar içinden öğrencinizin durumuna en uygun olan sisteme sahip butik dershane ile görüşme yapabilirsiniz. Görüşme sonunda yaptığınız araştırma sonucuna göre Ankara butik dershane fiyatları bakımından en doğru kararı verebilirsiniz.

Ankara Dershane Fiyatları Profesyonel bir dershane, öğrencilerin yeni şeyler öğrenebilecekleri ve bilgilerini sınıf arkadaşlarıyla paylaşabilecekleri bir yerdir. En iyi dershane tercihinde kurumsal bir dershaneyi tercih etmek gerekmektedir. Böylece en iyi dershaneler konusunda isabetli bir şekilde tercihte bulunmanız mümkün olur. Bu aşamada tercih ettiğiniz dershaneni öğretmen kadrosunun üst seviyede olmasına dikkat ediyor olmanız gerekir.

Öğrencilerin dershane eğitimine başvurmalarının diğer bir nedeni ise öğrencilerin evde tek başına bu stresi kaldıramadığı için dershanelerindeki psikolojik danışmanlık hizmetidir.

Butik dershanelerde fiyatlar 35–45 bin TL gibi bir rakam çıkarken standart dershane fiyatları 27–35 bin TL ortalamasındadır.

Dershanenin sınıf mevcutlarının fiyatının farklı olmasında o dershanenin hangi semtte olduğu metroya yakınlığı yani konumu da çok önemlidir. Çankaya’daki  bir semtteki dershane ücreti ile Altındağ semtindeki dershanenin sınıf mevcutları aynı olsa da tabii ki fiyat farkı bulunmaktadır

12 şubesi ile Ankara’nın her semtinde 8-10 kişilik sınıflarda eğitim sağlamaktadır.

Odtülüler Dershane Fiyatları 2023 – 2024 

Dershane fiyatları çocuğunu dershaneye yazdırmaya karar veren velilerin en çok merak ettiği konudur. Dershane fiyatlarını belirleyen birkaç faktör vardır. Öncelikle öğrencinin hangi sınıfta olduğu önemlidir. Ortaokul ve lise gruplarına kurs programı hazırlayan dershaneler olarak öğrencinin alacağı eğitimin yoğunluğu önemlidir. Özellikle ara sınıflarda öğrencilerin alacağı eğitim sınav senesine kıyasla daha az yoğun olur. Sınav senesi öğrencileri için hem LGS hem de YKS hazırlık kurslarımız var.

Dershanelerimizde sınava hazırlık kadar ara sınıflarda kurs almak da mümkündür. Öte yandan lise bitmesine rağmen üniversite sınavına girecek kişiler için mezun gruplarımız mevcuttur. Fiyat politikamız genel olarak kaliteli eğitimi en uygun ücretle sunma şeklindedir. Dershane fiyatlarımız ve ödeme planı ile ilgili bilgileri size en yakın şubemize gelerek öğrenebilirsiniz.

Ankara Ortalama Dershane Fiyatları?

Ankara dershane fiyatları bakımında en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeden her öğrencinin kaliteli eğitim hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bunun için kurslarımızın fiyatları genel olarak velilerin zorluk çekmeden ödeyebileceği şekildedir. Kızılay ve Eryaman şubelerimizde sınava hazırlık ve ara sınıflara kurs desteği sağlıyoruz. Hizmetlerimiz ve ödeme planı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları bize sorabilirsiniz. İster şubelerimize gelerek ister telefon üzerinden aklınıza takılan tüm soruları sormanız mümkündür. Çocuğunuzun uygun fiyatlı kaliteli dershane eğitimi ile hedeflerine ulaşması için bize ulaşabilirsiniz.

 

Ankara Dershane 2023  Fiyatları Ne Kadar?

Ankara dershane fiyatları ne kadar? Özellikle son zamanlarda dershane fiyatlarında bir artış söz konusudur. Fakat bizler geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz için uygun fiyata hedef odaklı eğitim veriyoruz. Fiyatlar genel olarak öğrencinin alacağı eğitimin yoğunluğuna göre değişir. LGS ve TYT AYT sınavlarına hazırlık süreci ara sınıflara göre daha yoğundur. Hem ders sayısı fazla hem de sınava hazırlık için kullanılacak epey kaynak vardır. Fiyatlarımız genel olarak tüm hizmetlerimizi içermektedir. Yani her bir hizmetimiz için ayrı fiyatlandırma uygulamamız yoktur. Bu süreçte özellikle anne babaları da düşünerek ödeme konusunda uygun planlar sunuyoruz.

 

Üniversiteye Hazırlık Kursları Fiyat Listesi [2023]

Üniversiteye yerleşmek için mevcut sınav sistemi var olduğu sürece, sınavlara hazırlanmak isteyen öğrencilerin okul dışı hazırlık kurslarına veya dershanelere gitmeleri gerekeceği yadsınamaz bir gerçektir. Dershaneler söz konusu olduğunda fiyatları özellikle ebeveynler için önem arz eden bir husustur.
Dershanelerin ücretleri, sunulan imkanlar ve eğitim kalitesi, istihdam edilen öğretim kadrosunun sayısı ve yeterlilik düzeyi, ulaşım kolaylığı, kullandıkları yayınların kalitesi, özgün sorulara dayalı deneme sınavlarının sıklığı gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Üstelik dershane maliyetleri bir dizi dış faktörden de etkilenebilmektedir ve günümüzde ürün fiyatlarındaki dalgalanmalar bu karmaşıklığı daha da artırmaktadır. Enflasyon, üretim-tüketim farklılıkları ve ithalat-ihracat değişimleri dershane maliyetlerinin de belirlenmesinde etkili olan faktörlerdir. Bu nedenle, dershane ücretleri için her zaman kesin rakamlar verilememektedir. 

Zira dershanelerin fiyatları bulundukları yere ve özelliklerine göre değişmektedir; bu nedenle sizin için en iyisinin hangisi olduğuna karar vermeden önce mevcut farklı seçenekleri araştırmanız önemlidir. 2023 yılı için de fiyatlar kuruma ve diğer faktörlere bağlı olacaktır; bu nedenle ihtiyaçlarınıza en uygun yer hakkında karar vermeden önce çeşitli seçenekler hakkında kapsamlı bir araştırma yapmanızı öneririz.

16 Mart 2023 Son Güncelleme

Kızılay Fiyatları:   30.000 (otuz bin) TL – 35.000 (otuz beş bin) TL

Keçiören – Sincan Fiyatları:   30.000 (otuz bin) TL – 35.000 (otuz beş bin)TL

Batıkent – Eryaman Dershane Fiyatları:   42.000 (kırk iki bin) TL – 4.5000 (kırk  beş bin) TL  

Genel olarak Ankara’da yer alan dershanelerin ücretleri 30.000 TL ile 45.000 TL aralığında değişiklik göstermektedir. 

1 Dershane Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

Dershane seçerken nelere dikkat etmeli konusu çocuğunu dershaneye yazdıracak veliler için epey önemlidir. Dershaneler, çocuklara okul eğitimine destek olduğu kadar öğrencinin farklı eğitmenler ve bilimsel eğitim metotları ile konuyu daha iyi kavramasını sağlar. Öğrencilerin dershanede müfredat dersleri kadar performans kaygısı veya farklı problemler için rehberlik hizmeti de alması gerekir.

Özellikle sınava hazırlık kurslarında öğrencilerin alan derslerini öğrenmesi kadar sınava her yönüyle hazırlığı mühimdir. Bunun için dershane arayışında olan veliler öğrencilerin sınava tam olarak hazırlayan kursları tercih etmesi gerekir. Öğrencilere özel birebir hizmeti de öğrencilerin anlayamadığı veya eksiği olan konularda faydalıdır. Sınıf eğitimi kadar öğrencilerin her birinin durumunun hesaba katılarak buna uygun profesyonel bir hazırlık süreci yürütülmelidir.

Dershane Hizmetlerimiz Genel Haliyle Şu Şekildedir:

 • Müfredatla %100 uyumlu
 • Sınava hazırlık sürecinde daha önce çıkmış veya benzer soru çözümü
 • Birebir etüt imkânı
 • Rehberlik desteği
 • Öğrenciye özel program
 • Veli bilgilendirme sistemi
 • YKS v LGS Sınavlarına tam uyumlu deneme sınavları

2 Dershane Fiyatları Yıllık Mı?

Dershane fiyatları yıllık mı konusu genel olarak velilerin aklına takılan önemli sorulardan biridir. Dershaneler öğrencilere bir yıllık süreç için eğitim verir. Yani dershane fiyatları ilgili eğitim yılı için geçerlidir. Ancak toplam fiyatı dilerseniz uygun ödeme planlarıyla taksitlendirebilirsiniz. Eğer sonraki sene kursa devam etmek isterseniz yeni öğretim yılında güncel fiyatlar geçerli olur.

Dershane fiyatları ne kadar?

YKS e LGS ve ara sınıf fiyatları değişmektedir. YKS ortalaması 32 bin bandındadır. LGS 24 bin ara sınıflar ise 22 bin bandındadır.

Ankara Dershane Fiyatları Ödeme Planı Nasıldır?

Kurs içerikleri genel olarak bir yıllık eğitim öğretim dönemini kapsar. Bunun için velilerin ilgili dönem için ödeme yapması gerekir.  En yakın şubemize gelerek ödeme planı ve taksitlendirmeyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

3 Dershane Kurs Grupları Nasıldır?

Öğrencilerimiz genel olarak sınıfına göre eğitim sürecine tabiidir. Lise sınıf grupları ve LGS hazırlık gruplarımız mevcuttur. Üniversite hazırlık grupları ise 12. sınıf ve mezun grupları şeklindedir.

Dershane Seçerken Neye Veya Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dershane seçiminde eğitmen kadrosu başta olmak üzere öğrenci odaklı eğitim veren kurumları tercih etmelisiniz. Kısacası öğrenci nitelikli bir kurs hizmeti alırken öğrendiklerini yorumlayabilme gücüne sahip olabilmelidir.

4 Dershane Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ankara dershane fiyatları ne kadar? En iyi dershane hangisi? Çocuğumu Hangi dershaneye göndermem gerek? Odtülüler Dershanesinin kurucuları kimler? nerelerde şubeleri var ? eğitim politikaları neler?

Değişen ve gelişen teknoloji çağında Z kuşağı telefon, televizyon, internet, Instagram, Facebook, Twitter, bilgisayar oyunları gibi çeldiricilere inanılmaz takılıyor ve bu çeldiriciler öğrenciyi, dersin başına oturtmadığı gibi ders çalışma alışkanlığını da inanılmaz şekilde olumsuz etkiliyor.

Biz Odtülüler Yusuf Öncebe eğitim kurumları olarak öğrenciye sadece konu anlatımı yapıp öğrenci eve yollamadan öğrencinin evde yapacağı tüm çalışmaları kurumumuzda yanımızda yaptırıyoruz.

Bu sene YKS sınavına 3 Milyon 190 bin öğrenci girdi. Bu öğrencilerin 1 Milyon 240 bini YKS barajını geçemedi. Size ilginç bir veri daha söylemek istiyorum barajı geçemeyen öğrencilerin %80’i özel okulda ya da özel dershanelere gidiyordu peki burada bir yanlışlık var mı? dediğinizi duyar gibiyim.

Burada ciddi anlamda yanlışlıklar var. Sebebi ise;

Öğrenci, YKS sınavına hazırlık aşamasında yeterli çalışma programına katılmadan sadece ders dinleyerek ve sadece en iyi dershane veya en iyi özel okula giderek iyi bölüm ve üniversite kazanacağını zannederek zamanlarının büyük bir kısmını boş geçirmesidir.  Öğrenciler veya ebeveynler, YKS sınav hazırlığını tek bir seneden ibaret görüp sadece o sene çalışma programını Maksimuma  çıkararak kazanacaklarını zannederler ama YKS sınav hazırlık süreci tek bir yıl değil neredeyse ilkokul 1.sınıftan itibaren  hazırlık süreci gerektirmektedir 2011 yılında Türkiye birincisi olan öğrencinin de dediği gibi sadece bir yıl değil 12 yıl ve her gün çalışmak gerekmektedir.

Şu an YKS sınavına giren öğrencilerin büyük bir bölümünün temelinde eksikleri olduğu için ne kadar yüklenirsek Yüklenelim temel çalışma yapmadan üst yapı kurulması mümkün olmaz. Biz öğrencilerimize öncelikle bir sınav yaparak öğrencinin hazır bulunuşunu tespit ediyoruz. Temelinde ne kadar eksikler var ve bu temeldeki eksikleri süreç içerisinde kapatacak programı yaparak  üstteki hangi dersleri almamamız gerektiğini, hangilerini almamız gerektiğinin planını yapıyoruz.

Ona göre de sınava kaç senemiz varsa o süreç için sıkı bir çalışma planı uyguluyoruz.  bu plan sadece konu anlatımdan ibaret değildir aynı zamanda konu anlattıktan sonra öğrenciyi eve yollamadan öğrencinin yapacağı ödevleri testleri ve çalışmaları uzman öğretmenlerimiz gözetiminde yanımızda yaptırarak öğrencinin sorumluluğunun eve kalmamasını sağlıyoruz bu planlama hem öğrenci hem veli hem de öğretmeni çok rahat ettiren ve sonuç aldıran bir uygulama olarak önümüze çıkıyor.

Dershane fiyatları, maliyet-fiyat endeksi etkin olması gerekmektedir. Çok pahalı dershanelere öğrenci gönderip bir sonuç alamamak veya çok ucuz biz dershaneye öğrenciyi kaydedip tasarruf ettiğimizi zannetmek yerine öğrencinin eksik noktalarını tespit eden ve her hafta onları etüt programları ile tamamlayan Bir dershane planlaması şarttır

5 Odtülüler Yusuf Öncebe Yıllık Fiyat Listesi

Dershane fiyatları, tüm şubelerimizde hemen hemen  aynıdır. Yaklaşık olarak 34 bin ₺ ile 45 bin ₺ arasında fiyatlar sınıf düzeyine göre değişmektedir.

Eğitim koçluğu programında her öğrencimize her hafta birinci, ikinci veya üçüncü modül çalışma programı uygulanmaktadır. Eğitim koçluk planımızı biz beş ana başlık altında topluyoruz.  Birinci önceliğimiz öğretmenimizin konu anlatımı,  ikinci olarak günlük fırın çalışması bu aynı zamanda konu tekrarı olarak da geçer, üçüncü olarak soru çözümü, dördüncü olarak haftalık konu tekrar programımız beşinci olarakta uzman öğretmenimiz ile haftalık soru çözüm planımı…

Her öğrenci bizim için özeldir’ nasıl her insanın parmak izi aynı değilse her öğrencinin öğrenme stilide aynı olmayabilir. Öğrencimiz öğrencimiz görsel, işitsel veya kinestetik olabilir. Görsel anlama becerisi gelişmiş bir öğrenciye işitsel yaklaşmamız öğrenmede verimsizlik oluşturacağı gibi öğrenciyi derslerden de soğutacaktır. O yüzden her öğrencinin gelişmiş becerisine odaklı çalışma programı yapmak öğrenciye maksimum verim sağlatacaktır.

Her öğrencimizin kendine özel öğrenci kimliği kartı bulunmaktadır. Bu kimliklerin üzerinde QR kod bulunmaktadır. Kantin alışverişlerinde, giriş çıkışlarda ve etüt programlarında bu QR kod okutularak veli bilgilendirme otomatik ve anında yapılmaktadır. Özellikle velilerimiz çocuklarının giriş saatini ve çıkış saatini sistemimizden otomatik olarak görmesi çok özel bir uygulama olarak görmektedir.

6 Kaliteli Eğitim ve Kaynaklar

İdeal öğrenme ortamını seçerken; eğitim türü, öğretmen nitelikleri ve deneyimi, öğrenci geri bildirimleri, güvenlik prosedürleri ve diğer uygulanabilir bilgiler gibi bir dizi faktörü dikkate almak önemlidir. Kuşkusuz hangi kursa devam edileceğine karar verirken göz önünde bulundurulması gereken en temel hususlardan biri ise ücrettir. Paranızın karşılığını aldığınızdan ve seçtiğiniz kurumun istediğiniz hedeflere ulaşmanızda size destek olacağından emin olmak için bunun dikkatlice değerlendirilmesi önemlidir.
Saygın bir eğitim sağlayıcısı bu hususlar açısından mükemmel bir sicile sahip olmalıdır; bu nedenle herhangi bir programa veya dershaneye kaydolmadan önce fiyat araştırılmasının yapılması oldukça mühimdir. Bunu yapmak, öğrenme yolculuğunuza başlamadan önce tüm unsurların yeterince dikkate alındığına dair gönül rahatlığı sağlamaya da yardımcı olacaktır. Herhangi bir eğitim kurumu, öğrenim merkezi veya dershane için öğrenim fiyatları bir dizi faktöre göre değişmektedir. Bunlar arasında dershanenin türü, eğitim süresi ve eğitimle ilgili ek materyaller ve hizmetler yer almaktadır. Öğrenim ücretlerinin ötesinde eğitim süresince ulaşım ve yaşam masrafları gibi göz önünde bulundurulması gereken başka maliyetler olduğunu da unutmamak önemlidir.

7 Veli Bilgi Edindirme Sistemi

Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumları olarak güvenilir bir veli bilgilendirme sistemine sahip olmanın, ebeveynlerin çocuklarının akademik yolculuğu hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olmasının anahtarı olarak görüyoruz. Bu nedenle ilgili tüm taraflar arasında daha iyi iletişim kurulmasına da olanak tanımak mevcut süreçlerin daha verimli hale getirilmesi ve kaliteyi arttırmak için son derece yararlı olacağına inandığımız gelişmiş bir veli bilgilendirme sistemi uyguluyoruz.

Dershanemizdeki veli bilgilendirme sistemi ile; ilgili eğitmenlerimiz öğrencilerimizin devamsızlığını takip etmekte ve gerektiğinde velilere ve öğrencilere özel hatırlatmalar yapmaktadır.

Ayrıca veli bilgilendirme sistemimiz ebeveynlerin ders programları, testler, etkinlikler, etütler, denemeler, deneme sonuçları ve daha fazlası hakkında sürekli güncel kalmasını da sağlamaktadır. Üstelik, her iki tarafın da aynı verileri gerçek zamanlı olarak görmesini sağlayarak kurumumuz ve aileler arasında sağlam bir güvene aracı olmaktadır. Bu tür bir bilgilendirme sistemi sayesinde veliler öğrencilerinin dershanemizde neleri öğrenebilecekleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olarak ebeveynliklerini de destekleyebilecekler.

Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumları’nda öğretmenler, öğrenciler ve veliler arasında güçlü bir iletişim ve koordinasyon sağlamak için kurduğumuz kapsamlı veli bilgilendirme sistemimiz ile öğrencinin öğrenme yolculuğuna dahil olan tüm paydaşlar arasında açık iletişim kanalları oluşturmasına ve nihayetinde dershanemizde başarılı bir şekilde eğitim almalarına ve akademik gelişmelerine katkıda bulunması nedeniyle faydalı olacağına inanıyoruz.

Eğitim sürecinin başarılı bir şekilde koordine edilmesinin öğrencinin gelişiminde hayati bir rol oynadığını en az velilerimiz kadar biliyoruz! Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumları olarak, kendimizi öğrencilerimiz için mümkün olan en iyi eğitim ve sistemleri sağlamaya adadığımızı bilmenizi isteriz!

8 Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumları

Çağdaş bir politika ile eğitim veren alanında lider özel bir eğitim kurumudur. Kurum olarak ebeveynlerin çocuklarını kaydettirmek için en iyi ve en uygun fiyatlı dershane seçeneklerini aradıklarını biliyoruz. TYT ve AYT’ye özel programlar sunan dershanemizde; erişilebilir bir maliyetle yüksek kaliteli bir öğrenme deneyimi sunmak için çalışıyoruz.

Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumları olarak mükemmellik ve uygun fiyat taahhüdümüz sayesinde, çocuğunuzun rakipsiz bir fiyata mevcut olan en yüksek kalitede eğitimi alacağından emin olabilirsiniz.

Dershanemizde öğrenci, öğrenmenin nesnesi değil öznesi olarak ele alınmaktadır. Bu yaklaşım, öğrencilerimizin fiziksel, zihinsel, sosyal ve diğer gelişim özelliklerini ve düzeylerini dikkate alarak onları başarılı sonuçlara yönlendirmeyi esas alır.

Deneyimli kadromuz, eğitimlerinde problem çözme etkinlikleri ve uygulamalı deneyimler gibi öğrenmeyi öğrencilerimiz için daha keyifli hale getiren gelişmiş yöntemler kullanmaktadır. Ayrıca, her öğrencinin büyümesi ve gelişmesi için ihtiyaç duyduğu gerekli kaynaklara erişebildiği güvenli bir ortam sağlıyoruz. İlkokul seviyesinden üniversite giriş sınavlarına hazırlığa kadar uzanan derslerimizle, öğrencilerimizin akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmanın yanı sıra eleştirel düşünme becerileri ve yaratıcılıklarıyla onlara ilham vermeyi ve böylece topluma olumlu katkılarda bulunan geleceğin liderleri olmalarını amaçlıyoruz.

Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumları

Öğrencilerimizin moral ve motivasyonunu son derece önemsiyoruz. Bu nedenle üniversiteye hazırlanan öğrencileri motive etmek için kapsamlı bir yaklaşım sunuyoruz. İçsel ve dışsal motivasyon kaynaklarının belirlenmesi ve uygulanması, öğrencilerin motivasyon ve mizaçları üzerine çalışmalar yapılması, danışmanlar ve öğrencilerle özel görüşmeler düzenlenmesi gibi yöntemlerle öğrencilerimizin motivasyonun hep diri kalmasını hedefliyoruz.

Yine aynı hedefle öğrenci bünyesinde uzun vadeli motivasyon geliştirmeye odaklanan; öğrencinin beklentileri, hedefleri, çalışma alışkanlıklarını ve eğitime genel bakışı kapsayan 32 haftalık bir program uyguluyoruz. Bu aşamada her danışmanız; öğrenciyi disiplin ve azimle çalışmaya teşvik ederken bir yandan da öğrencinin ilerlemesinin önündeki engelleri aşmasına yardımcı olmaya ve kişiselleştirilmiş bir eylem planı oluşturmaya odaklanmaktadır.

Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumları olarak öğrencimizin başarı yolundaki tüm engelleri kaldırıyor.

Summary
Ankara Dershane Fiyatları
Article Name
Ankara Dershane Fiyatları
Description
Kızılay Dershaneleri Ortalama Olarak 35.000 TL Civarındadır. Eryaman Ve Batıkent Dershane Fiyatları 42.000 TL İle 45.000 TL Arasındadır. Sincan Ve Keçiören Dershaneleri Ortalama Olarak 30.000 TL İle 35.000 TL Arasındadır.
Author
Publisher Name
Odtülüler Dershanesi
Publisher Logo
Konuşmayı Başlat
💬Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Fiyat Bilgisi Öğrenin