Ankara Dershane Fiyatları 2023 / 2024 Güncel


Temmuzdershanefiyatlari
Ankara Dershane Fiyatları 2023 Güncel Liste

Dershane Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Dershane arayışında olan veliler için kuşkusuz fiyat önemli etkenlerden biridir. Her veli  çocuğunun en iyi imkanlarda eğitim görmesini ister. Ancak anne ve babalar çocuklarının hak ettiği kalitede bir eğitimi alması için gerekli eğitim masraflarını karşılayıp karşılayamayacağı konusunda merak içindedirler.

Ankara Dershane Fiyatları  2023

Eğitimde kalite denildiğinde akla gelen kurumlar arasında butik dershaneler ilk sıralara yerleşmeye başladı. Butik dershanelerde sunulan eğitimin ve bu eğitimi sunan tecrübeli öğretmenlerin bulunduğu kurumlardan biriyiz.

Eğitim kalitesi, öğrenci sayısı, personel ve öğretmen giderleri, kira ve işletme giderleri, eğitim materyalleri, reklam ve pazarlama gibi çeşitli faktörleri dengelemeyi gerektiren bir süreçtir.

Dershaneler, eğitim hizmeti sunarken hem öğrencilere kaliteli eğitim sağlamayı hem de sürdürülebilir bir iş modeli yaratmayı amaçlar. Bu sebeple, fiyatların belirlenmesi süreci özenli bir analiz ve dengeleme gerektirir. 

Yusuf Öncebe Odtülüler Güncel Fiyatlar
Ankara Dershane Fiyatları38.000 TL - 48.000 TL
Kızılay Dershane Fiyatları 37.000 TL - 48.000 TL
Sincan Dershane Fiyatları37.000 TL - 45.000 TL
Eryaman Dershane Fiyatları36.000 TL - 45.000 TL
Batıkent Dershane Fiyatları 43.000 ₺ - 45.000 ₺ (TL) Arası​

Kızılay Dershaneleri Güncel Fiyatları 38.000 TL ile 47.000 TL (₺)
Eryaman – Batıkent Dershane 43.000 TL  İle 45.000 TL (₺)
Sincan ve Keçiören Dershaneleri Fiyatları 36.000 TL İle 45.000 TL (₺)

Bazı dershaneler nitelikli eğitim vererek uzun süreli deneyimi olan öğretmenler ile iş yaptığından dolayı daha yüksek ücret talep edebilir ve buna uygun şekilde de nitelikli eğitim vermeyi önemser.

Ankara Dershane fiyatları verilen eğitime, öğretmenlerin niteliğine, dershanenin konumuna, fiziksel görünümüne ve daha pek çok etkene göre değişim gösterebilir. Genellikle 38.000 TL – 48.000 TL arasında değişebilen dershane fiyatlarında en belirleyici olan özellik, dershanenin konumu ve verdiği eğitimin niteliğidir.

Kimi zaman sadece ders veren ve ek ders yapmayan, soru çözümü yapmayan ya da daha az süreli şekilde ders veren eğitim kurumlarında fiyatlar daha uygun olabilir. Ankara dershane fiyatları da genel olarak birbirine yakın olacak şekilde belirlenir ve buna uygun şekilde eğitim verirler.

Ankara Dershane Fiyatları Hakkında

2023 yılında dershane ücretleri genel olarak önceki yıllara benzer şekilde belirlenebilir. Bununla birlikte, öğrencilerin faydalanabileceği hizmetlerin çeşitliliği arttıkça, fiyatların da yükselmesi muhtemeldir. Özellikle özel ders ve kişiye özel programlar, daha yüksek ücretlerle sunulabilir.

Dershane fiyatları, sadece eğitim hizmetleriyle sınırlı kalmaz. Dershanelerin konumu, eğitim kalitesi, öğretmen sayısı, sınıf büyüklüğü gibi faktörler de fiyatlandırmada belirleyici bir rol oynar. 

Ankara dershane fiyatları üzerindeki en belirleyici etkenlerden biri olan kurumun adı, köklü bir kurum olduğunu işaret ettiğinden ve bilindiğinden dolayı daha yüksek fiyatlı şekilde öğrencinin dershaneye kayıt olmasını isteyebilir. Bu durumda da hizmetini fiyata yönelik şekilde sunar. 

Kaynak Odtülüler Dershanesi 

Butik Dershane Fiyatları 2023 Kayıt Dönemi

Maksimum 10 – 12 kişilik sınıflarda eğitim veren dershanelerin hizmet kategorisi butik dershanelerdir. Bu dershaneler az öğrenci ile ders işlediği için öğrencilerin anlamadıkları noktaya değinme olanakları daha fazla olur ve öğrencilerin odaklanma kapasitesi de bu sayede artar. Bu nedenle de butik dershane ücretleri klasik dershanelere göre daha fazla olabilir.

Dershane fiyatları yıllık enflasyon artışına tabidir ve öğrenim yılına göre belirlenmektedir.

2023 /2024 Eğitim öğretim yılı kurs fiyatlarını ve enflasyon artışlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ankara Dershane Fiyatları
Yusuf Öncebe Kurs Fiyatları 2023

Butik Dershane Fiyatları Ne Kadar Oldu?
Butik dershanelerin konumuna, verdiği eğitime, öğretmenlerin dershane içerisindeki ve eğitim alanındaki deneyimine, dershanenin prestijine göre farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Çoğu zaman butik dershane fiyatları değişim gösterir. Bu fiyatlar dershanelerin sunduğu imkanlara göre değişebileceği gibi aynı zamanda dershane içerisindeki farklı koşullara göre de değişim gösterebilir.

Eğitim, bir bireyin hayatındaki en önemli ana süreçlerden biridir ve başarılı bir eğitim, gelecekteki kariyer ve yaşam başarısı için ana temel taşıdır. Özellikle üniversite sınavları gibi önemli sınavlara hazırlık süreci, öğrencilerin geleceğini şekillendiren kritik bir aşamadır.

Dershanelerin öğrenciler ile birebir özel olarak ilgilenmesi, sınıfların daha az kişiye sahip olması, öğretmenler öğrenciler ile birebir şekilde etkileşim halinde olabilmesi ve öğrencilerin derslerle ilgili her durumunun takip edilebilmesi, eksik konularının öğretmenler tarafından bilinebilmesi gibi koşullar söz konusu olduğunda butik dershaneler çok daha mantıklı hale gelir. 

Büyükşehirlerde butik dershane fiyatları diğer şehirlere göre daha yüksek olabilir. Yine de dershanelerin yapmış olduğu burs sınavları ile bu fiyatların düşmesi de söz konusu hale gelir. Siz de detaylı şekilde bilgi almak, fiyatları güncel şekilde öğrenmek isterseniz butik dershaneler ile görüşerek fiyatlarını öğrenebilir ve dershanenin sunduğu eğitim olanakları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzel Özsoy
İzel Özsoy
2022-10-27
Hocaların yaklaşımı sayesinde motive halde ders çalışabiliyorum ve bu sayede daha verimli sonuçlar alıyorum.
İlke Tuğyan
İlke Tuğyan
2022-10-27
Yaşadığım sıkıntılarda bana destek oldular, ders çalışma motivasyonu sağladılar ve bu sayede en büyük sıkıntımı aşmış oldum. Elde ettiğim başarıda çok büyük bir pay sahibi olduklarını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.
Deniz Avcı
Deniz Avcı
2022-10-27
Kurs merkezine başladığım gün yaptığım net sayısı ile şu anda yaptığım net arasında çok ciddi bir fark var, bu başarımdaki en büyük paylardan birisi de hocalar ve etüt sistemi.
Rabia Genç
Rabia Genç
2022-10-27
Kardeşim de artık benim gibi makine mühendisliği bölümünde okuyor. Hayatımızda güzel şeylere vesile oldukları için tüm Odtülüler ailesine teşekkür ederim.
Bulut Yıldızlı
Bulut Yıldızlı
2022-10-27
Rehberlik servisiyle birlikte deneme sınavı analizim doğrultusunda ders çalışmam için de ayrıca bir etüt oluşturuyoruz ve bu da benim çok daha verimli ders çalışmamı sağlıyor.
Blaa Ajans
Blaa Ajans
2022-10-27
Özellikle de geçmiş yıllarda başarılı olmaları, birçok kişiye benimde çok istediğim bölümlerden olan Tıp, Diş Hekimliği gibi bölümler kazandırmaları dikkatimi çekmişti. En iyilerin yer aldığı, en iyi şekilde eğitim verilen Dershane.
Yusuf Ersan
Yusuf Ersan
2022-10-27
Tam anlamıyla odaklanmış bir halde derslerime çalışıyorum ve bunun da beni başarıya götüreceğine inanıyorum. Ayrıca bu kadar ilgili oldukları ve her zaman yanımızda oldukları içinde her bir hocama ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Deep Art
Deep Art
2022-10-27
işini en başarılı yapan Dershane olduğunu söyleyebiliyorum, arkadaşlarıma ve çevreme de tavsiye ettim, kesinlikle memnun kalınacak bir Dershane.

Ankara Dershane Ücretleri Güncel Listesi

Dershane fiyatları, öğrencilerin ve velilerin en çok merak ettiği konuların başında gelir. Dershane fiyatları üzerindeki etkili faktörleri göz önünde bulundurarak, öğrenciler ve velilerin kendileri için en uygun seçimi yapmaları önemlidir. Özel amaçlar: kurumun prestiji, öğrencilerin yapısı, eğitmenlerin yapısı, öğrencilerin eğitim öğretim görme şekilleri, teknolojik ilerlemelere ayak uydurması gibi konuları içerir.

Eğitim kurumlarına belirli bir ücret karşılığında öğrencinizin sınava hazırlık sürecine katkı sağlamalarını bekleyebilirsiniz.

Eğitim kurumlarının genel ve özel amaçları, prestijlerinin farklı olması sebebiyle ücretlerde de farklılık oluşmasına sebep olur.

Her yıl artan eğitim maliyetleri, dershaneye gitmek isteyen öğrencileri ve ailelerini zor durumda bırakabiliyor. Peki, dershane fiyatlarını belirleyen faktörler nelerdir?

Bunları dikkate alarak Ankara dershane ücretleri hakkında gerekli bilgileri aşağıda verilen yazıda bulabilirsiniz.

Büyükşehirler arasında bir kıyaslama yapılırsa Ankara dershane ücretleri daha uygundur denebilir. 

Öğrencinin hazırlandığı sınava göre fiyatlar farklılaşıyor. Ankara dershane ücretlerinin belirlenmesinde öğrencinin hangi grupta eğitim göreceğinin etkisi vardır.

Ankara dershane fiyatları araştırılırken bu detaylara dikkat edilmesi gerekir. Sadece ücret açısından değerlendirme yapılmamalıdır. Ankara dershane ücretleri çok geniş bir yelpazede değişkenlik gösterir. 

Yusuf Öncebe OdtülülerDershane Fiyatları Yıllık mı? Aylık mı?

Dershane Fiyatları İlk Aşamada Konum ve Eğitim Kalitesine  Göre Değişkenlik Göstermektedir. Ortalama Dershane Fiyatları Otuz Altı Bin TL İle Kırk Beş Bin TL Arasındadır.  Kurum ile Yaptığınız Görüşmede Ödeme Şeklini Aylık mı Yıllık mı Olacağını Belirleyebilirsiniz.

Yusuf Öncebe Kursları

Dershane Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz? 2023 -2024

Akademik çalışmalar için bir dershane seçerken; eğitmen uzmanlığı, öğrenme ortamı kalitesi, ders materyallerinin mevcudiyetinin yanı sıra çevrimiçi kaynaklar veya gerekirse ek özel ders seçenekleri gibi katma değerli hizmetler de dahil olmak üzere çeşitli temel faktörlerin göz önünde bulundurulması şiddetle önerilmektedir.

Bu kriterler göz önünde bulundurulduğunda, dershanemizin hayatınızın bu aşamasındaki çalışmalarınız sırasında mümkün olan en iyi deneyimi sağlayacağından eminiz.

Dershaneler Ankara ili içerisinde benzer eğitim teknikleri uygulayarak öğrencilerin yetkinliklerini ve ders içi başarılarını arttırmayı hedefler. Verimli şekilde ders çalışabilme olanağı sağlamak adına öğrenciler de ek derslere ve soru çözüm saatlerine katılabilir. 

Siz de çocuğunuzun daha verimli şekilde ders çalışmasını, bilmediği konuları rahat şekilde öğrenebilmesini istiyorsanız dershaneler Ankara’da verimli bir eğitim sunarak derslere ek olarak farklı etkinlikler de sağladığından çocuğunuzu dershaneleri araştırarak eğitim niteliğine yönelik şekilde bir tercih yapabilirsiniz.

Farklı pek çok dershane seçeneğini bulabileceğiniz Ankara’da pek çok farklı dershane seçeneği olduğundan dolayı verimli ve ders çalışma konusunda destek sağlayan dershaneleri bulabilmek de aslında son derece kolaydır. Farklı çalışma metotlarını kullanan dershaneler Ankara ilinde yoğun şekilde bulunduğundan dolayı hepsi farklı eğitim biçimlerini tercih ederek en kaliteli hizmeti sağlamak adına yardımcı olmak için çalışır. 

Son zamanlarda eğitim dünyasında çok fazla kullanılmaya başlayan butik dershane çok özel bir eğitim sisteminin adı olarak yerleşmiş durumdadır. Butik dershane az sayıda öğrenci ile birebir ilgilenme sistemi olarak düşünülebilir. Öğrencilerin aynı dersi algılama ve anlama süreleri farklılık göstermektedir. Bu sebeple öğrencilere konuların anlatılmasının yanında anlamasını kolaylaştıracak çalışmalar yaptırılması gerekir.

Butik dershaneler öğrencilere bu fırsatları sunuyor. Öğrenci sayısı 3 ile 12 arasında değişebilen butik dershane sisteminde öğrencilere çok daha fazla vakit ayrılabilmektedir. Ankara butik dershane fiyatları incelenerek bu fiyat seçenekleri arasından size en uygun olan fiyatlı butik dershaneyi seçebilirsiniz.

Ankara’da yerleşmiş olan butik dershane sistemini uygulayan çok sayıda kurum bulunmaktadır. Bu dershaneler arasında öğrenci sayısından uygulanan sisteme kadar birçok farklılık bulunuyor. Bu farklılıklar içinden öğrencinizin durumuna en uygun olan sisteme sahip butik dershane ile görüşme yapabilirsiniz. 

Ankara Dershane Fiyatları Profesyonel bir dershane, öğrencilerin yeni şeyler öğrenebilecekleri ve bilgilerini sınıf arkadaşlarıyla paylaşabilecekleri bir yerdir. En iyi dershane tercihinde kurumsal bir dershaneyi tercih etmek gerekmektedir. Böylece en iyi dershaneler konusunda isabetli bir şekilde tercihte bulunmanız mümkün olur. Bu aşamada tercih ettiğiniz dershaneni öğretmen kadrosunun üst seviyede olmasına dikkat ediyor olmanız gerekir.

Öğrencilerin dershane eğitimine başvurmalarının diğer bir nedeni ise öğrencilerin evde tek başına bu stresi kaldıramadığı için dershanelerindeki psikolojik danışmanlık hizmetidir.

Butik dershane fiyatları 40–55 bin TL. Kitle dershane fiyatları 38 bin TL –48 bin TL.

Dershanenin sınıf mevcutlarının fiyatının farklı olmasında o dershanenin hangi semtte olduğu metroya yakınlığı yani konumu da çok önemlidir. Çankaya’daki  bir semtteki dershane ücreti ile Altındağ semtindeki dershanenin sınıf mevcutları aynı olsa da tabii ki fiyat farkı bulunmaktadır.

Odtülüler Dershanesi Fiyatları 2023

Dershane fiyatları çocuğunu dershaneye yazdırmaya karar veren velilerin en çok merak ettiği konudur. Dershane fiyatlarını belirleyen birkaç faktör vardır. Öncelikle öğrencinin hangi sınıfta olduğu önemlidir. Ortaokul ve lise gruplarına kurs programı hazırlayan dershaneler olarak öğrencinin alacağı eğitimin yoğunluğu önemlidir.

Öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlayacak kaliteli bir dershane seçimi yapmak, gelecekte başarılı bir kariyere sahip olmak için önemli bir adımdır. Bu nedenle, dershane seçiminde yalnızca fiyatları değil, eğitim kalitesini, öğretmenlerin deneyimlerini, referanslarını ve diğer önemli faktörleri de dikkate almaları gerektiği unutulmamalıdır.

Ankara Ortalama Dershane Fiyatları Ne Kadar?

Ankara dershane fiyatları bakımında en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeden her öğrencinin kaliteli eğitim hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bunun için kurslarımızın fiyatları genel olarak velilerin zorluk çekmeden ödeyebileceği şekildedir.

 

Ankara Dershane 2023  Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ankara dershane fiyatları ne kadar oldu? Özellikle son zamanlarda dershane fiyatlarında bir artış söz konusudur. Fakat bizler geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz için uygun fiyata hedef odaklı eğitim veriyoruz. Fiyatlar genel olarak öğrencinin alacağı eğitimin yoğunluğuna göre değişir. LGS ve TYT AYT sınavlarına hazırlık süreci ara sınıflara göre daha yoğundur. Hem ders sayısı fazla hem de sınava hazırlık için kullanılacak epey kaynak vardır. Fiyatlarımız genel olarak tüm hizmetlerimizi içermektedir. 

 

Üniversiteye Hazırlık Kursları Güncel Fiyat Listesi

Üniversiteye yerleşmek için mevcut sınav sistemi var olduğu sürece, sınavlara hazırlanmak isteyen öğrencilerin okul dışı hazırlık kurslarına veya dershanelere gitmeleri gerekeceği yadsınamaz bir gerçektir. Dershaneler söz konusu olduğunda fiyatları özellikle ebeveynler için önem arz eden bir konudur.
Dershanelerin ücretleri, sunulan imkanlar ve eğitim kalitesi, istihdam edilen öğretim kadrosunun sayısı ve yeterlilik düzeyi, ulaşım kolaylığı, kullandıkları yayınların kalitesi, özgün sorulara dayalı deneme sınavlarının sıklığı gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Üstelik dershane maliyetleri bir dizi dış faktörden de etkilenebilmektedir ve günümüzde ürün fiyatlarındaki dalgalanmalar bu karmaşıklığı daha da artırmaktadır. Enflasyon, üretim/tüketim farklılıkları ve ithalat-ihracat değişimleri dershane maliyetlerinin de belirlenmesinde etkili olan faktörlerdir. 

Dershaneye gitmek isteyen öğrencilerin aileleri, hem iyi bir eğitim almak hem de bütçelerini zorlamamak için fiyat-kalite ilişkisine dikkat etmelidirler. Dershanelerin sunduğu hizmetlerin kalitesi ve fiyat arasındaki denge çok önemlidir.

 

Düşük fiyatlı dershaneler tercih edilerek tasarruf edilebilir ama burada kalite düşük olabilir. Yüksek fiyatlı dershanelerde ise daha yüksek kaliteli hizmetler sunulabilir ama bu da ailelerin bütçesini zorlayabilir.

11 Eylül 2023 Son Güncelleme Tarihi

Kızılay Dershane Fiyatları:   38.000 TL (otuz sekiz bin)  –48.000 TL (kırk sekiz bin) 

Keçiören & Sincan Fiyatları:   35.000 TL (otuz bin)  – 46.000TL  (otuz altı bin)

Batıkent & Eryaman Fiyatları:   42.000 TL (kırk iki bin) – 4.5000 TL (kırk  beş bin)

1 Dershane Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

Dershane seçerken nelere dikkat etmeli konusu çocuğunu dershaneye yazdıracak veliler için epey önemlidir. Dershaneler, çocuklara okul eğitimine destek olduğu kadar öğrencinin farklı eğitmenler ve bilimsel eğitim metotları ile konuyu daha iyi kavramasını sağlar. Öğrencilerin dershanede müfredat dersleri kadar performans kaygısı veya farklı problemler için rehberlik hizmeti de alması gerekir.

Özellikle sınava hazırlık kurslarında öğrencilerin alan derslerini öğrenmesi kadar sınava her yönüyle hazırlığı mühimdir. Bunun için dershane arayışında olan veliler öğrencilerin sınava tam olarak hazırlayan kursları tercih etmesi gerekir. Sınıf eğitimi kadar öğrencilerin her birinin durumunun hesaba katılarak buna uygun profesyonel bir hazırlık süreci yürütülmelidir.

2 Dershane Fiyatları Yıllık Mı?

Dershane fiyatları yıllık mı konusu genel olarak velilerin aklına takılan önemli sorulardan biridir. Dershaneler öğrencilere bir yıllık süreç için eğitim verir. Yani dershane fiyatları ilgili eğitim yılı için geçerlidir. Ancak toplam fiyatı dilerseniz uygun ödeme planlarıyla taksitlendirebilirsiniz. Eğer sonraki sene kursa devam etmek isterseniz yeni öğretim yılında güncel fiyatlar geçerli olur.

Dershane fiyatları ne kadar?

YKS e LGS ve ara sınıf fiyatları değişmektedir. YKS ortalaması 32 bin bandındadır. LGS 24 bin ara sınıflar ise 22 bin bandındadır.

Ankara Dershane Fiyatları Ödeme Planı Nasıldır?

Kurs içerikleri genel olarak bir yıllık eğitim öğretim dönemini kapsar. Bunun için velilerin ilgili dönem için ödeme yapması gerekir.  En yakın şubemize gelerek ödeme planı ve taksitlendirmeyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

3 Dershane Etüt Grupları Nasıldır?

Öğrencilerimiz genel olarak sınıfına göre eğitim sürecine tabiidir. Lise sınıf grupları ve LGS hazırlık gruplarımız mevcuttur. Üniversite hazırlık grupları ise 12. sınıf ve mezun grupları şeklindedir.

Dershane Seçerken Neye Veya Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dershane seçiminde eğitmen kadrosu başta olmak üzere öğrenci odaklı eğitim veren kurumları tercih etmelisiniz. Kısacası öğrenci nitelikli bir kurs hizmeti alırken öğrendiklerini yorumlayabilme gücüne sahip olabilmelidir.

4 Dershane Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ankara dershane fiyatları ne kadar? Hangi dershaneye göndermem gerekir? 

Değişen ve gelişen teknoloji çağında Z kuşağı telefon, televizyon, internet, Instagram, Facebook, Twitter, bilgisayar oyunları gibi çeldiricilere inanılmaz takılıyor ve bu çeldiriciler öğrenciyi, dersin başına oturtmadığı gibi ders çalışma alışkanlığını da inanılmaz şekilde olumsuz etkiliyor.

Biz Odtülüler  eğitim kurumları olarak öğrenciye sadece konu anlatımı yapıp öğrenci eve yollamadan öğrencinin evde yapacağı tüm çalışmaları kurumumuzda yanımızda yaptırıyoruz.

Bu sene YKS sınavına 3 Milyon 190 bin öğrenci girdi. Bu öğrencilerin 1 Milyon 240 bini YKS barajını geçemedi. Size ilginç bir veri daha söylemek istiyorum barajı geçemeyen öğrencilerin %80’i özel okulda ya da özel dershanelere gidiyordu peki burada bir yanlışlık var mı? dediğinizi duyar gibiyim.

Burada ciddi anlamda yanlışlıklar var. Sebebi ise;

Öğrenci, YKS sınavına hazırlık aşamasında yeterli çalışma programına katılmadan sadece ders dinleyerek ve sadece en iyi dershane veya en iyi özel okula giderek iyi bölüm ve üniversite kazanacağını zannederek zamanlarının büyük bir kısmını boş geçirmesidir.  Öğrenciler veya ebeveynler, YKS sınav hazırlığını tek bir seneden ibaret görüp sadece o sene çalışma programını Maksimuma  çıkararak kazanacaklarını zannederler ama YKS sınav hazırlık süreci tek bir yıl değil neredeyse ilkokul 1.sınıftan itibaren  hazırlık süreci gerektirmektedir 2011 yılında Türkiye birincisi olan öğrencinin de dediği gibi sadece bir yıl değil 12 yıl ve her gün çalışmak gerekmektedir.

Şu an YKS sınavına giren öğrencilerin büyük bir bölümünün temelinde eksikleri olduğu için ne kadar yüklenirsek Yüklenelim temel çalışma yapmadan üst yapı kurulması mümkün olmaz. Biz öğrencilerimize öncelikle bir sınav yaparak öğrencinin hazır bulunuşunu tespit ediyoruz. Temelinde ne kadar eksikler var ve bu temeldeki eksikleri süreç içerisinde kapatacak programı yaparak  üstteki hangi dersleri almamamız gerektiğini, hangilerini almamız gerektiğinin planını yapıyoruz.

Ona göre de sınava kaç senemiz varsa o süreç için sıkı bir çalışma planı uyguluyoruz.  bu plan sadece konu anlatımdan ibaret değildir aynı zamanda konu anlattıktan sonra öğrenciyi eve yollamadan öğrencinin yapacağı ödevleri testleri ve çalışmaları uzman öğretmenlerimiz gözetiminde yanımızda yaptırarak öğrencinin sorumluluğunun eve kalmamasını sağlıyoruz bu planlama hem öğrenci hem veli hem de öğretmeni çok rahat ettiren ve sonuç aldıran bir uygulama olarak önümüze çıkıyor.

Dershane fiyatları, maliyet-fiyat endeksi etkin olması gerekmektedir. Çok pahalı dershanelere öğrenci gönderip bir sonuç alamamak veya çok ucuz biz dershaneye öğrenciyi kaydedip tasarruf ettiğimizi zannetmek yerine öğrencinin eksik noktalarını tespit eden ve her hafta onları etüt programları ile tamamlayan Bir dershane planlaması şarttır

5 Odtülüler Yusuf Öncebe Yıllık Fiyat Listesi

Dershane fiyatları, tüm şubelerimizde farklılık gösterebilir. ortalama olarak 38 bin ₺ ile 48 bin ₺ arasında fiyatlar sınıf düzeyine göre değişmektedir.

Eğitim koçluğu programında her öğrencimize her hafta birinci, ikinci veya üçüncü modül çalışma programı uygulanmaktadır. Eğitim koçluk planımızı biz beş ana başlık altında topluyoruz.  Birinci önceliğimiz öğretmenimizin konu anlatımı,  ikinci olarak günlük fırın çalışması bu aynı zamanda konu tekrarı olarak da geçer, üçüncü olarak soru çözümü, dördüncü olarak haftalık konu tekrar programımız beşinci olarakta uzman öğretmenimiz ile haftalık soru çözüm planımı…

Her öğrenci bizim için özeldir’ nasıl her insanın parmak izi aynı değilse her öğrencinin öğrenme stilide aynı olmayabilir. Öğrencimiz öğrencimiz görsel, işitsel veya kinestetik olabilir. Görsel anlama becerisi gelişmiş bir öğrenciye işitsel yaklaşmamız öğrenmede verimsizlik oluşturacağı gibi öğrenciyi derslerden de soğutacaktır. O yüzden her öğrencinin gelişmiş becerisine odaklı çalışma programı yapmak öğrenciye maksimum verim sağlatacaktır.

Her öğrencimizin kendine özel öğrenci kimliği kartı bulunmaktadır. Bu kimliklerin üzerinde QR kod bulunmaktadır. Kantin alışverişlerinde, giriş çıkışlarda ve etüt programlarında bu QR kod okutularak veli bilgilendirme otomatik ve anında yapılmaktadır. Özellikle velilerimiz çocuklarının giriş saatini ve çıkış saatini sistemimizden otomatik olarak görmesi çok özel bir uygulama olarak görmektedir.

6 Kaliteli Eğitim ve Kaynaklar

İdeal tam  öğrenme ortamını seçerken; eğitim türü, öğretmen nitelikleri ve deneyimi, öğrenci geri bildirimleri, güvenlik prosedürleri ve diğer uygulanabilir bilgiler gibi bir dizi faktörü dikkate almak önemlidir.  

Saygın bir eğitim sağlayıcısı bu hususlar açısından mükemmel bir sicile sahip olmalıdır; bu nedenle herhangi bir programa veya dershaneye kaydolmadan önce fiyat araştırılmasının yapılması oldukça mühimdir. Bunu yapmak, öğrenme yolculuğunuza başlamadan önce tüm unsurların yeterince dikkate alındığına dair gönül rahatlığı sağlamaya da yardımcı olacaktır.

Herhangi bir eğitim kurumu, öğrenim merkezi veya dershane için öğrenim fiyatları bir dizi faktöre göre değişmektedir. Bunlar arasında dershanenin türü, eğitim süresi ve eğitimle ilgili ek materyaller ve hizmetler yer almaktadır. Öğrenim ücretlerinin ötesinde eğitim süresince ulaşım ve yaşam masrafları gibi göz önünde bulundurulması gereken başka maliyetler olduğunu da unutmamak önemlidir.

7 Veli Bilgi Edindirme Entegrasyonu

Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumları olarak güvenilir bir veli bilgilendirme sistemine sahip olmanın, ebeveynlerin çocuklarının akademik yolculuğu hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olmasının anahtarı olarak görüyoruz. Bu nedenle ilgili tüm taraflar arasında daha iyi iletişim kurulmasına da olanak tanımak mevcut süreçlerin daha verimli hale getirilmesi ve kaliteyi arttırmak için son derece yararlı olacağına inandığımız gelişmiş bir veli bilgilendirme sistemi uyguluyoruz.

Dershanemizdeki veli bilgilendirme sistemi ile; ilgili eğitmenlerimiz öğrencilerimizin devamsızlığını takip etmekte ve gerektiğinde velilere ve öğrencilere özel hatırlatmalar yapmaktadır.

Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumları’nda öğretmenler, öğrenciler ve veliler arasında güçlü bir iletişim ve koordinasyon sağlamak için kurduğumuz kapsamlı veli bilgilendirme sistemimiz ile öğrencinin öğrenme yolculuğuna dahil olan tüm paydaşlar arasında açık iletişim kanalları oluşturmasına ve nihayetinde dershanemizde başarılı bir şekilde eğitim almalarına ve akademik gelişmelerine katkıda bulunması nedeniyle faydalı olacağına inanıyoruz.

8 Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumları

Eğitim Kurumu olarak ebeveynlerin çocuklarını kaydettirmek için en iyi ve en uygun fiyatlı dershane seçeneklerini aradıklarını biliyoruz. 

Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumları olarak mükemmellik ve uygun fiyat taahhüdümüz sayesinde, çocuğunuzun rakipsiz bir fiyata mevcut olan en yüksek kalitede eğitimi alacağından emin olabilirsiniz.

Deneyimli kadromuz, eğitimlerinde problem çözme etkinlikleri ve uygulamalı deneyimler gibi öğrenmeyi öğrencilerimiz için daha keyifli hale getiren gelişmiş yöntemler kullanmaktadır. İlkokul seviyesinden üniversite giriş sınavlarına hazırlığa kadar uzanan derslerimizle, öğrencilerimizin akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmanın yanı sıra eleştirel düşünme becerileri ve yaratıcılıklarıyla onlara ilham vermeyi ve böylece topluma olumlu katkılarda bulunan geleceğin liderleri olmalarını amaçlıyoruz.

Kızılay Dershane Fiyatları 2023 -2024 Eğitim Dönemi

Bir dershanenin fiyatı, öğrencinin başarısında önemli bir rol oynayabilir. Kaliteli bir eğitim kurumunun fiyatı, iyi eğitimli öğretmenleri, zengin kaynakları ve ek rehberlik hizmetleri gibi ek özellikleri nedeniyle yüksek olabilir.  
Bu noktada Kızılaya yakın konumda ikamet eden ebeveynler çocukları için uygun fiyatlı kaliteli eğitim alabilecekleri Kızılay dershane fiyatları konusunda merak içindedir. Kızılay’daki dershanelerin fiyatları dikkate alındığında fiyat aralığının 36.000 TL – 46.000 TL arasında olduğu görülmektedir.

 

Çankaya Dershane Fiyatları:

Dershaneler, toplumun gelişimine ve bireylerin kariyerlerine yön veren en önemli etkenlerden biridir. Günümüzde üniversite sınavları ve kariyer seçimi giderek daha büyük önem kazanmakta ve dolayısıyla dershaneler, öğrencilerin bu süreçte başarılı olmalarına yardımcı olmak için büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Çankaya, Ankara’nın en merkezi ve gelişmiş semtlerinden biridir ve burada yer alan dershaneler, öğrencilere eğitim ve hazırlık hizmeti sunmaktadır.

Çankaya Dershane Ücretleri 2023 – 2024 Eğitim Yılı İtibariyle “38.000 TL İle 48.000 TL”  Arasında Değişkenlik Göstermektedir.

Dershanemizin erken kayıt olanakları, kayıt döneminde sizlere daha uygun ve ekonomik olabilir. Erken kayıt olanaklarına nasıl başvurulacağı hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Başlık
Ankara Dershane Fiyatları
Makale Adı
Ankara Dershane Fiyatları
Açıklama
Kızılay Dershaneleri Ortalama Olarak 37.000 TL Civarındadır. Eryaman Ve Batıkent Dershane Fiyatları 45.000 TL İle 48.000 TL Arasındadır. Sincan ve Keçiören Dershaneleri Ortalama Olarak 33.000 TL İle 36.000 TL Arasındadır.
Yazar
Yayımcı
Odtülüler Dershanesi
Yayımcı Logosu
Konuşmayı Başlat
💬Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now ButtonHemen ArayınHemen Fiyat Bilgisi Öğrenin