Ankara Dershane Fiyatları – {2024 – 2025} Güncel


5
Ankara Dershane Fiyatları 2024 Güncel Liste

Dershane Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Dershane arayışında olan veliler için kuşkusuz fiyat belirleyici faktörlerden biridir. Her veli  çocuğunun geleceği için  en iyi imkanlarda eğitim görmesini ister. Ancak anne ve babalar çocuklarının hak ettiği kalitede bir eğitimi alması için gerekli eğitim masraflarını karşılayıp karşılayamayacağı konusunda merak içindedirler.

Ankara Dershane Ücretleri 2024

Eğitimde kalite denildiğinde akla gelen kurumlar arasında butik dershaneler ilk sıralara yerleşmeye başladı. Butik dershanelerde sunulan eğitimin ve bu eğitimi sunan tecrübeli öğretmenlerin bulunduğu kurumlardan biriyiz.

Eğitim kalitesi, öğrenci sayısı, personel ve öğretmen giderleri, kira ve işletme giderleri, eğitim materyalleri, reklam ve pazarlama gibi çeşitli faktörleri dengelemeyi gerektiren bir süreçtir.

Dershaneler, eğitim hizmeti sunarken hem öğrencilere kaliteli eğitim sağlamayı hem de sürdürülebilir bir iş modeli yaratmayı amaçlar. Bu sebeple, fiyatların belirlenmesi süreci özenli bir analiz ve dengeleme gerektirir. 

Bazı dershaneler nitelikli eğitim vererek uzun süreli deneyimi olan öğretmenler ile iş yaptığından dolayı daha yüksek ücret talep edebilir ve buna uygun şekilde de nitelikli eğitim vermeyi önemser.

Ankara Dershane fiyatları verilen eğitime, öğretmenlerin niteliğine, dershanenin konumuna, fiziksel görünümüne ve daha pek çok etkene göre değişim gösterebilir. Genellikle 60.000 TL – 78.000 TL arasında değişebilen dershane fiyatlarında en belirleyici olan özellik, dershanenin konumu ve verdiği eğitimin niteliğidir.

Kimi zaman sadece ders veren ve ek ders yapmayan, soru çözümü yapmayan ya da daha az süreli şekilde ders veren eğitim kurumlarında fiyatlar daha uygun olabilir. Ankara dershane fiyatları da genel olarak birbirine yakın olacak şekilde belirlenir ve buna uygun şekilde eğitim verirler.

Ankara Dershane Fiyatları Güncel Fiyat Tablosu

2024 yılında dershane ücretleri genel olarak önceki yıllara benzer şekilde belirlenebilir. Bununla birlikte, öğrencilerin faydalanabileceği hizmetlerin çeşitliliği arttıkça, fiyatların da yükselmesi muhtemeldir. Özellikle özel ders ve kişiye özel programlar, daha yüksek ücretlerle sunulabilir.

Dershane fiyatları, sadece eğitim hizmetleriyle sınırlı kalmaz. Dershanelerin konumu, eğitim kalitesi, öğretmen sayısı, sınıf büyüklüğü gibi faktörler de fiyatlandırmada belirleyici bir rol oynar. 

Kaynak Odtülüler Dershanesi 

Ankara Dershane Ücretleri Güncel Listesi

Dershane fiyatları, öğrencilerin ve velilerin en çok merak ettiği konuların başında gelir. Dershane fiyatları üzerindeki etkili faktörleri göz önünde bulundurarak, öğrenciler ve velilerin kendileri için en uygun seçimi yapmaları önemlidir. Özel amaçlar: kurumun prestiji, öğrencilerin yapısı, eğitmenlerin yapısı, öğrencilerin eğitim öğretim görme şekilleri, teknolojik ilerlemelere ayak uydurması gibi konuları içerir.

Eğitim kurumlarına belirli bir ücret karşılığında öğrencinizin sınava hazırlık sürecine katkı sağlamalarını bekleyebilirsiniz.

Eğitim kurumlarının genel ve özel amaçları, prestijlerinin farklı olması sebebiyle ücretlerde de farklılık oluşmasına sebep olur.

Her yıl artan eğitim maliyetleri, dershaneye gitmek isteyen öğrencileri ve ailelerini zor durumda bırakabiliyor. Peki, dershane fiyatlarını belirleyen faktörler nelerdir?

Bunları dikkate alarak Ankara dershane ücretleri hakkında gerekli bilgileri aşağıda verilen yazıda bulabilirsiniz.

Büyükşehirler arasında bir kıyaslama yapılırsa Ankara dershane ücretleri daha uygundur denebilir. 

Öğrencinin hazırlandığı sınava göre fiyatlar farklılaşıyor. Ankara dershane ücretlerinin belirlenmesinde öğrencinin hangi grupta eğitim göreceğinin etkisi vardır.

Ankara dershane fiyatları araştırılırken bu detaylara dikkat edilmesi gerekir. Sadece ücret açısından değerlendirme yapılmamalıdır. Ankara dershane ücretleri çok geniş bir yelpazede değişkenlik gösterir. 

Ankara Ortalama Dershane Fiyatları Ne Kadar?

Ankara dershane fiyatları bakımında en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeden her öğrencinin kaliteli eğitim hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bunun için kurslarımızın fiyatları genel olarak velilerin zorluk çekmeden ödeyebileceği şekildedir.

1 Dershane Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

Dershane seçerken nelere dikkat etmeli konusu çocuğunu dershaneye yazdıracak veliler için epey önemlidir. Dershaneler, çocuklara okul eğitimine destek olduğu kadar öğrencinin farklı eğitmenler ve bilimsel eğitim metotları ile konuyu daha iyi kavramasını sağlar. Öğrencilerin dershanede müfredat dersleri kadar performans kaygısı veya farklı problemler için rehberlik hizmeti de alması gerekir.

Özellikle sınava hazırlık kurslarında öğrencilerin alan derslerini öğrenmesi kadar sınava her yönüyle hazırlığı mühimdir. Bunun için dershane arayışında olan veliler öğrencilerin sınava tam olarak hazırlayan kursları tercih etmesi gerekir. Sınıf eğitimi kadar öğrencilerin her birinin durumunun hesaba katılarak buna uygun profesyonel bir hazırlık süreci yürütülmelidir.

2 Dershane Fiyatları Yıllık Mı?

Dershane fiyatları yıllık mı konusu genel olarak velilerin aklına takılan önemli sorulardan biridir. Dershaneler öğrencilere bir yıllık süreç için eğitim verir. Yani dershane fiyatları ilgili eğitim yılı için geçerlidir. Ancak toplam fiyatı dilerseniz uygun ödeme planlarıyla taksitlendirebilirsiniz. Eğer sonraki sene kursa devam etmek isterseniz yeni öğretim yılında güncel fiyatlar geçerli olur.

Dershane fiyatları ne kadar?

YKS e LGS ve ara sınıf fiyatları değişmektedir. YKS ortalaması 32 bin bandındadır. LGS 24 bin ara sınıflar ise 22 bin bandındadır.

Ankara Dershane Fiyatları Ödeme Planı Nasıldır?

Kurs içerikleri genel olarak bir yıllık eğitim öğretim dönemini kapsar. Bunun için velilerin ilgili dönem için ödeme yapması gerekir.  

3 Dershane Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ankara dershane fiyatları 2024 yılında  ne kadar oldu? Hangi dershaneye göndermem gerekir? 

Değişen ve gelişen teknoloji çağında Z kuşağı telefon, televizyon, internet, Instagram, Facebook, Twitter, bilgisayar oyunları gibi çeldiricilere inanılmaz takılıyor ve bu çeldiriciler öğrenciyi, dersin başına oturtmadığı gibi ders çalışma alışkanlığını da inanılmaz şekilde olumsuz etkiliyor.

Biz Odtülüler  eğitim kurumları olarak öğrenciye sadece konu anlatımı yapıp öğrenci eve yollamadan öğrencinin evde yapacağı tüm çalışmaları kurumumuzda yanımızda yaptırıyoruz.

Bu sene YKS sınavına 3 Milyon 190 bin öğrenci girdi. Bu öğrencilerin 1 Milyon 240 bini YKS barajını geçemedi. Size ilginç bir veri daha söylemek istiyorum barajı geçemeyen öğrencilerin %80’i özel okulda ya da özel dershanelere gidiyordu peki burada bir yanlışlık var mı? dediğinizi duyar gibiyim.

Burada ciddi anlamda yanlışlıklar var. Sebebi ise;

Öğrenci, YKS sınavına hazırlık aşamasında yeterli çalışma programına katılmadan sadece ders dinleyerek ve sadece en iyi dershane veya en iyi özel okula giderek iyi bölüm ve üniversite kazanacağını zannederek zamanlarının büyük bir kısmını boş geçirmesidir.  Öğrenciler veya ebeveynler, YKS sınav hazırlığını tek bir seneden ibaret görüp sadece o sene çalışma programını Maksimuma  çıkararak kazanacaklarını zannederler ama YKS sınav hazırlık süreci tek bir yıl değil neredeyse ilkokul 1.sınıftan itibaren  hazırlık süreci gerektirmektedir 2011 yılında Türkiye birincisi olan öğrencinin de dediği gibi sadece bir yıl değil 12 yıl ve her gün çalışmak gerekmektedir.

4 Odtülüler Yusuf Öncebe Yıllık Fiyat Listesi

Eğitim koçluğu programında her öğrencimize her hafta birinci, ikinci veya üçüncü modül çalışma programı uygulanmaktadır. Eğitim koçluk planımızı biz beş ana başlık altında topluyoruz.  Birinci önceliğimiz öğretmenimizin konu anlatımı,  ikinci olarak günlük fırın çalışması bu aynı zamanda konu tekrarı olarak da geçer, üçüncü olarak soru çözümü, dördüncü olarak haftalık konu tekrar programımız beşinci olarakta uzman öğretmenimiz ile haftalık soru çözüm planımı…

Her öğrenci bizim için özeldir’ nasıl her insanın parmak izi aynı değilse her öğrencinin öğrenme stilide aynı olmayabilir. Öğrencimiz öğrencimiz görsel, işitsel veya kinestetik olabilir. Görsel anlama becerisi gelişmiş bir öğrenciye işitsel yaklaşmamız öğrenmede verimsizlik oluşturacağı gibi öğrenciyi derslerden de soğutacaktır. O yüzden her öğrencinin gelişmiş becerisine odaklı çalışma programı yapmak öğrenciye maksimum verim sağlatacaktır.

Her öğrencimizin kendine özel öğrenci kimliği kartı bulunmaktadır. Bu kimliklerin üzerinde QR kod bulunmaktadır. Kantin alışverişlerinde, giriş çıkışlarda ve etüt programlarında bu QR kod okutularak veli bilgilendirme otomatik ve anında yapılmaktadır. Özellikle velilerimiz çocuklarının giriş saatini ve çıkış saatini sistemimizden otomatik olarak görmesi çok özel bir uygulama olarak görmektedir.

Konuşmayı Başlat
💬Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen ArayınHemen Fiyat Bilgisi Öğrenin